Oscyloskopy Pico Technology w Inter Cars

, 24 września 2014, 14:51

Do oferty Inter Cars SA wprowadzone zostały profesjonalne oscyloskopy warsztatowe PICO TECHNOLOGY – w ofercie znaleźć można oscyloskopy 2-kanałowe oraz 4-kanałowe wraz akcesoriami pomiarowymi oraz dodatkowe zestawy akcesoriów.

Urządzenia PicoScope są dobrą propozycją zarówno dla początkujących użytkowników oscyloskopów jak również zaawansowanych badaczy oscylogramów.

PicoScope jest w stanie zamienić zwykły komputer w profesjonalny oscyloskop warsztatowy. Ponadto oprogramowanie diagnostyczne PICO nie tylko pozwala na interpretację otrzymanych wyników, ale zawiera także informacje dotyczące m.in. sposobu podłączenia do badanego elementu oraz wiedzę techniczną – wystarczy wybrać czujnik, a oprogramowanie załaduje przebieg wzorcowy oraz wyświetli plik pomocy.

Szczegółowe informacje oraz ceny zestawów na: warsztat.intercars.com.pl

Dowiedz się więcej

Nowy tester oscyloskopowy ScopeTester 5
Nowy tester oscyloskopowy ScopeTester 5

Ofertę DeltaTech Electronics Analizator diagnostyczny ScopeTester 5 jest pięciokanałowym testerem oscyloskopowym współpracującym z komputerami PC. W przeciwieństwie do tradycyjnych oscyloskopów umożliwia ciągły zapis przebiegów (bez czasów martwych) co zwiększa możliwości diagnostyczne. Dostępne zakresy pomiarowe pozwalają mierzyć napięcia obwodów występujących w pojazdach. Mogą być to zarówno czujniki jak i elementy wykonawcze, ale także inne akcesoria jak […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!