Coframa: Super promocja na urządzenia warsztatowe Ravaglioli

2 września 2014, 23:26

Na zbliżający się sezon jesienny firma Coframa przygotowała promocyjną ofertę wyposażenia warsztatu. Znalazły się w niej sprawdzone i godne polecenia urządzenia włoskiego producenta – firmy Ravaglioli.

Propozycja dotyczy urządzenia do badania geometrii zawieszenia TD1780WS oraz elektromechanicznego podnośnika dwukolumnowego KPX341WEK.

Klasyczne urządzenie TD1780WS oparte jest na czterech aktywnych, 8-sensorowych głowicach pomiarowych z bezprzewodową komunikacją w podczerwieni pomiędzy głowicami. Posiada w standardzie Bluetooth z jednostką centralną. Umożliwia automatyczne ładowanie akumulatorów głowic po odwieszeniu na wózek z komputerem PC, monitorem LCD 19” i drukarką. W standardzie wyposażenia znajdują się cztery uchwyty 4-punktowe, obrotnice, a także blokada kierownicy i hamulca. Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie do obsługi w języku polskim zawiera aktualną bazą ponad 90 tys. pojazdów, z możliwością tworzenia własnych zapisów. Szybka kompensacja bicia obręczy przez przetoczenie pojazdu (obrót kół o kąt 30o) zapewnia wysoka dokładność pomiaru. Urządzenie generuje animacje 3D, prowadzące operatora poprzez procesy pomiarowe i regulacyjne. Estetyczne i trwałe wykonanie daje rękojmię zadowolenia nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Promocyjna cena netto wynosi 25 500 zł

Dwukolumnowy podnośnik elektromechaniczny KPX341WEK bez stałych połączeń pomiędzy kolumnami posiada trzyczęściowe krótkie ramiona o zasięgu 768 mm. Wysokość spoczynkowa punktów podparcia – 95 mm oraz prześwit 2650 mm zapewniają optymalne podnoszenie większości aut osobowych, a także pojazdów terenowych i o wydłużonym rozstawie osi. Elektromechaniczna synchronizacja utrzymuje wyrównanie wózków z dokładnością do 20 mm. Podnośnik jest bezpieczny i odporny na przeciążenie (dwa silniki o mocy 2,2 kW). Zwraca się bardzo szybko jako inwestycja ze względu na minimalną awaryjność i brak szczególnych zabiegów konserwatorskich podczas użytkowania.

Promocyjna cena netto wynosi 9 900 zł

Więcej na temat oferty Coframa na www.coframa.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!