Hella nagradza wyścigowymi kubkami

12 sierpnia 2014, 11:18

Hella, partner techniczny Aston Martin Racing w dziedzinie oświetlenia i elektroniki, organizuje konkurs dla użytkowników portalu Hella Tech World, w którym każdy może zdobyć kubek utytułowanego zespołu wyścigowego.

Wystarczy zarejestrować się na Hella Tech World i odpowiedzieć na pytanie, a Hella prześle Państwu kubek zespołu Aston Martin Racing.

Jako partner techniczny Aston Martin Racing, Hella dostarcza do wyścigowych samochodów tego zespołu reflektory Luminator Compact Xenon ze zintegrowanym zapłonnikiem. Wyposażone w wysokowydajny odbłyśnik, 12-woltowe reflektory wytwarzają białe światło ksenonowe o zasięgu niemal 500 m.

Wysokowydajny odbłyśnik powstaje dzięki wykorzystaniu czystego aluminium, które jest nakładane w postaci pary do metalizowania wewnętrznej powierzchni reflektora w warunkach próżni. Warstewka aluminium ma grubość zaledwie kilku nanometrów, ale jest idealnie równa, co gwarantuje permanentną wydajność świetlną. Obudowa tej lampy oraz gniazdo lampy wykonane są z trwałego i odpornego na wstrząsy cynku, dzięki czemu Luminator Compact Xenon sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych czy drogowych – także w wyścigach, rajdach off-roadowych czy jako reflektor dodatkowy w ciężarówkach lub pojazdach specjalnych.

 

HELLA Tech World  to narzędzie stanowiące wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi dotyczącymi problemów pojawiających się przy przeglądzie lub naprawie samochodu. Portal zawiera ponad 1 200 praktycznych wskazówek dotyczących diagnozy i napraw dedykowanych konkretnym pojazdom, liczne filmy techniczne związane z głównymi obszarami działalności firmy – oświetleniem, elektryką, elektroniką, systemami termicznymi.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 sierpnia 2014, 23:59 0 0

Mega czad! Wyścigowe kubki, normalnie oszalałem na ich punkcie !!!!

Odpowiedz

Anonim, 19 sierpnia 2014, 10:39 0 0

a będa wyścigowe długopisy ?

Odpowiedz

Anonim, 19 sierpnia 2014, 11:21 0 0

smycze wyścigowe proszę, smycze!!!!!!!!!!!!
żenada - załatwić coś u nich graniczy z cudem.

Odpowiedz