ATF 4000 – nowość w ofercie Inter Cars SA

8 lipca 2014, 9:09

Do oferty Inter Cars SA dołączyło nowoczesne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju i płukania automatycznych skrzyń biegów ATF 4000.

Do oferty Inter Cars SAdołączyło urządzenie ATF 4000 należące do najnowszej gamy urządzeń SPIN przeznaczonych do wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych. Dzięki przemyślanej procedurze, urządzenie pozwala na całkowitą wymianę oleju znajdującego się w układzie (skrzynia biegów + chłodnica oleju + sprzęgło hydrokinetyczne) oraz na bezproblemową wymianę filtra oleju. Dodatkowo, używając specjalnego detergentu, w automatycznym procesie obsługi, układ może zostać poddany płukaniu.

W komplecie z każdym urządzeniem baza wiedzy ON-LINE dotycząca obsługi ATF.

Cechy urządzenia:

  • Wyświetlacz graficzny240x64
  • Wielojęzykowe oprogramowanie z przyjaznym interfejsem
  • Pomiarciśnienia i dostawy
  • Możliwość pracy w pełnym trybie ręcznym lub automatycznym
  • Automatyczne odprowadzanie zużytego oleju
  • Zabezpieczenie przed nadciśnieniem z automatyczną recyrkulacją na początku lub na końcu ładowania
  • Automatyczna kompensacja długości przewodów
  • Wyjmowany zbiornik na odpady i nowy olej

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w lipcu
Szkolenia Inter Cars w lipcu

Pierwsza połowa lipca obfituje w szkolenia techniczne i produktowo-techniczne, przygotowane przez Inter Cars. Zagadnienia, którym są poświęcone to: Układy klimatyzacji, układy wtrysku paliwa, układy rozrządu, wspomaganie kierownicy, instalacje LPG, oleje silnikowe, zawieszenia i inne. Miasta, w których odbędą się zaplanowane szkolenia: Białystok, Bolesławiec, Jelenia Góra, Katowice, Koszalin, Kraków, Radzyń Podlaski, Rumia, Tychy, Wałcz, Warszawa, Wołomin, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 lipca 2014, 21:15 0 0

Jeżeli regularnie olej w skrzyni nie był wymieniany to po takim płukanku niejedno auto już nie wyjedzie z warsztatu.Wypłukany mułek rozszczelni kosze i kłopot murowany...

Odpowiedz