Best Products oficjalnym dystrybutorem firmy NUSSBAUM

27 maja 2014, 11:14

Best Products nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą Otto Nussbaum GmbH & Co.KG, która jest jednym z europejskich liderów w branży wyposażenia warsztatów samochodowych.

Firma Nussbaum posiada blisko 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń. Best Products oferuje szeroką gamę urządzeń NUSSBAUM obejmującą m.in. podnośniki kolumnowe i nożycowe, wyważarki do kół oraz linie diagnostyczne.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy model hydraulicznego podnośnika dwukolumnowego HL NT, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązanie systemu hydraulicznego, umożliwiające bardzo szybkie podnoszenie i opuszczanie pojazdu (ok. 25 sekund w jedną stronę) oraz wyeliminowanie dodatkowych blokad zabezpieczających.

Wyważarki NUSSBAUM serii QuickSpan objęte są 3 letnią gwarancją producenta i zostały standardowo wyposażone w pneumatyczny uchwyt koła. Są to obecnie jedyne wyważarki zaprojektowane i produkowane bezpośrednio w Niemczech.

Więcej informacji o urządzeniach NUSSBAUM i zastosowanych tam technologiach można znaleźć na stronie www.best-prod.com

Dowiedz się więcej

Nowa montażownica do ciężkich kół
Nowa montażownica do ciężkich kół

Firma Best Products wprowadziła do oferty Ecomont 3551 racing – montażownicę, która umożliwia wygodną pracę z oponami niskoprofilowymi, RunFlat i ciężkimi kołami pojazdów osobowych i dostawczych. Maszyna jest wyposażona w maszt odchylany do tyłu pneumatycznym siłownikiem. Posiada również dodatkową przystawkę do opon niskoprofilowych oraz inflator (urządzenie ułatwiające pompowanie kół), który poprzez otwory w szczękach doprowadza […]

Aktualizacja urządzeń do geometrii Megaline SSENCE 400 i 600
Aktualizacja urządzeń do geometrii Megaline SSENCE 400 i 600

Hofmann Megaplan udostępnił nową wersję oprogramowania oraz najaktualniejszą bazę danych pojazdów do urządzenia do geometrii kół Megaline SSENCE 400 oraz 600. Nowości w oprogramowaniu: Każdy pomiar jest rejestrowany przez licznik. Ma to uniemożliwić "trafieniu pieniądza tylko do operatora". Specyfikacja nowego pojazdu może być łatwo utworzona przez skopiowanie istniejącej specyfikacji. Nowy kolorowy wydruk graficzny, łatwy do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 maja 2014, 21:46 0 0

Czy rzeczywiście jest to produkt produkowany w Niemczech? Czy tak jak Hofman MEGASPIN, który produkowany jest w CHINACH?

Odpowiedz

Anonim, 21 czerwca 2014, 8:26 0 0

Produkty dokładnie z Niemiec ale daleko im do chińczyka. Cena nie adekwatna do jakości.

Odpowiedz