Nowa montażownica do ciężkich kół

, 21 stycznia 2014, 11:15

Firma Best Products wprowadziła do oferty Ecomont 3551 racing – montażownicę, która umożliwia wygodną pracę z oponami niskoprofilowymi, RunFlat i ciężkimi kołami pojazdów osobowych i dostawczych.

Maszyna jest wyposażona w maszt odchylany do tyłu pneumatycznym siłownikiem. Posiada również dodatkową przystawkę do opon niskoprofilowych oraz inflator (urządzenie ułatwiające pompowanie kół), który poprzez otwory w szczękach doprowadza pod koło powietrze tworząc kurtynę zaporową dla powietrza wtłaczanego przez wentyl.

Sztywna konstrukcja masztu maszyny to zasługa odpowiednich profili oraz zastrzału przy łączeniu pionowego masztu z poziomą belką. Dwie prędkości obrotu stołu, regulowany zakres szerokości odbijania oraz przegubowe osadzenie łyżki ułatwiają proces wymiany opon. Podnośnik koła eliminuje konieczność dźwigania kół podczas ich obsługi.

Ecomont 3551 racing obsługuje opony o średnicy od zewnątrz: 14-26”, od wewnątrz: 17-30”. Maksymalny zakres szerokości felgi 4-15”, maksymalna średnica koła to 1 200 mm. Prędkość obrotowa stołu 6 i 12 obr./min. Siła odparzania przy ciśnieniu 10 bar – 3 100 kG.

Montażownica – oprócz wspomnianego wyposażenia – posiada wszystkie osłony plastikowe niezbędne do bezpiecznej pracy z felgami aluminiowymi.

Więcej informacji na stronie: www.best-prod.com.

Dowiedz się więcej

Szybka geometria od Best Products
Szybka geometria od Best Products

Best Products wprowadził do oferty urządzenie do geometrii ECOLINER 500 3D, w którym pomiar realizowany jest w systemie trójwymiarowego modelowania parametrów osi i kół pojazdu, czyli tzw. technologii 3D. Najszybszy system pomiarowy na rynku Zalety urządzenia: Innowacyjna technologia 3D bazująca na obrazie z 4 kamer wysokiej rozdzielczości Prawdziwe 3D – brak konieczności perfekcyjnego poziomowania stanowiska […]

Ekspresowa wyważarka MT 3800C już w ofercie Tip-Topol
Ekspresowa wyważarka MT 3800C już w ofercie Tip-Topol

Nowa wyważarka firmy Mondolfo Ferro MT 3800C to nowa maszyna z najwyższej półki, która trafiła do oferty Tip-Topol. Urządzenie jest wyposażone w tradycyjne ramię służące do pomiaru odległości i średnicy oraz sonar przeznaczony do bezdotykowego pomiaru szerokości koła. Elektromechaniczny uchwyt oraz wskaźnik laserowy precyzyjnie wskazujący miejsce naklejenia ciężarka determinują szybkość i sprawność pracy maszyny. Urządzenie […]

Best Products oficjalnym dystrybutorem firmy NUSSBAUM
Best Products oficjalnym dystrybutorem firmy NUSSBAUM

Best Products nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą Otto Nussbaum GmbH & Co.KG, która jest jednym z europejskich liderów w branży wyposażenia warsztatów samochodowych. Firma Nussbaum posiada blisko 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń. Best Products oferuje szeroką gamę urządzeń NUSSBAUM obejmującą m.in. podnośniki kolumnowe i nożycowe, wyważarki do kół oraz linie diagnostyczne. Na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 23 stycznia 2014, 8:16 0 0

Chińszczyzna z roczna gwarancja - to wstyd coś takiego poponować.

Odpowiedz