Stanowiska do diagnozowania alternatorów i rozruszników SPIN w Inter Cars SA

7 maja 2014, 13:46

Do oferty Inter Cars S.A. została wprowadzona nowa gama urządzeń marki SPIN, służących do testowania i diagnozowania alternatorów oraz rozruszników.

W zależności od potrzeb klienta, urządzenia pozwalają na prostą lub bardziej zaawansowaną diagnostykę elementów instalacji elektrycznej pojazdu. Dla zakładów naprawczych, które posiadają mniejsze doświadczenie w naprawie i obsłudze układów elektrycznych pojazdów, dobrym rozwiązaniem może być stanowisko JUNIOR, które w prosty sposób pozwala na rozszerzenie usług warsztatu. Dla bardziej doświadczonych użytkowników, ciekawą propozycją może być stanowisko PLUS o znacznie szerszych możliwościach diagnostycznych lub PROFI, które pozwala na obsługę również pojazdów ciężarowych.

Banchetto Junior
Indeks IC: SPIN 02.012.01

Stanowisko przeznaczone do szybkiego sprawdzania poprawności działania alternatorów i rozruszników 12-24 V. Charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.  Przeznaczone przede wszystkim dla niewielkich zakładów naprawczych oraz dystrybutorów używanych części zamiennych.

Banchetto Plus
Indeks IC: SPIN 02.004.06

Zaawansowane stanowisko do testowania alternatorów i rozruszników 12-24 V, a także diagnostyki wybranych elementów instalacji elektrycznej pojazdu (regulatory napięcia, płytki prostownicze, kondensatory, izolacja komponentów).

Banchetto Plus
Indeks IC: SPIN 02.004.05

Profesjonalne stanowisko do badania alternatorów i rozruszników 12-24 V oraz diagnostyki osprzętu elektrycznego. Wyposażone w mechaniczny hamulec pozwalający na badanie rozrusznika pod obciążeniem. Dzięki silnikowi o mocy 5,5 KM pozwala na badanie alternatorów i rozruszników pojazdów osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

Więcej informacji na stronie internetowej www.warsztat.intercars.com.pl oraz u przedstawicieli handlowych IC.

Dowiedz się więcej

Nowe zaciski hamulca tarczowego w Lauber.
Nowe zaciski hamulca tarczowego w Lauber.

W ofercie Lauber pojawiły się nowe zaciski hamulca tarczowego do popularnych samochodów kilku marek europejskich. W ofercie Lauber znajdziemy teraz zaciski hamulca tarczowego do samochodów osobowych takich jak: Ford Galaxy, S-Max Peugeot 5008 Opel/Vauxhall Insignia   Zobacz nowości w ofercie Lauber

Nowe urządzenia do wymiany oleju w automatach w ofercie Inter Cars SA
Nowe urządzenia do wymiany oleju w automatach w ofercie Inter Cars SA

Do oferty Inter Cars SA dołączyły urządzenia ATF 4000 oraz ATF EASY, należące do najnowszej gamy firmy SPIN. Są przeznaczone do wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych. Dzięki przemyślanej procedurze dynamicznej wymiany, urządzenia zapewniają pewność całkowitej wymiany oleju znajdującego się w układzie (skrzynia biegów + chłodnica oleju + sprzęgło […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!