Generator ozonu Purifier w ofercie Świstowski SA

, 15 kwietnia 2014, 10:52

Oferta firmy Świstowski powiększyła się o generator ozonu Purifier. Urządzenie usuwa wszelkie przykre zapachy z wnętrza pojazdów, pochodzące od zwierząt, pleśni, dymu papierosowego czy jedzenia.

Przyczyny powstawania przykrego zapachu w pojeździe

PurifierDziałanie generatora polega nie tylko na neutralizacji zapachów, lecz również na unieszkodliwieniu bakterii i alergenów z tapicerki, okładzin i wszelkich zakamarków pojazdu, jak również z układu klimatyzacji. Proces neutralizacji trwa zaledwie kilka minut.

Wilgoć z powietrza skrapla się na zewnętrznych powierzchniach systemu klimatyzacji. Podczas postoju, ciemne, ciepłe i wilgotne zakamarki pojazdu są środowiskiem sprzyjającym rozmnażaniu się bakterii i pleśni, co jest źródłem nieprzyjemnego zapachu. Zarodniki pleśni wraz z bakteriami, pyłkami i innymi zanieczyszczeniami unoszą się w kabinie i dostają się do płuc osób podróżujących. Purifier unieszkodliwia te niepożądane organizmy wiążąc je z ozonem sprawiając, że powietrze w kabinie jest zdrowsze, a komfort jazdy lepszy.

W porównaniu z urządzeniami działającymi na zasadzie ultradźwięków, Purifier jest bardziej ekonomiczny, gdyż nie wymaga zastosowania żadnych materiałów eksploatacyjnych, co w przypadku chemikaliów bywa szczególnie kłopotliwe z uwagi na obowiązujące przepisy (REACH, Sanepid). Urządzenie wyposażone jest w timer z automatycznym wyłącznikiem, dzięki czemu zostanie ono wyłączone przed ponownym dostępem obsługi do wnętrza oczyszczanego pojazdu.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Świstowski SA w kwietniu i maju
Szkolenia Świstowski SA w kwietniu i maju

Świstowski SA zaprasza chętnych do udziału w kursach, które odbędą się w centrum szkoleń firmy. Szkolenia przeprowadzane są z naciskiem na zajęcia warsztatowe. Szkolenia kierowane są do: profesjonalistów chcących usystematyzować i odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności. Istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursantów, skoncentrowanie się na zagadnieniach szczególnie dla nich interesujących, na przykład opony […]

Naprawa ogumienia – jakich opon nie wolno naprawiać?
Naprawa ogumienia – jakich opon nie wolno naprawiać?

Bez względu na markę, jakość, czy też rodzaj opon, należy liczyć się z możliwością ich uszkodzenia. Pomimo coraz lepszych dróg, ilość opon wymagających naprawy jest ogromna. Mowa tutaj o oponach nowych, ale należy mieć na uwadze również tysiące opon używanych, których napływ do naszego kraju jest nadal dość znaczny. Dość często dokonuje się wymiany uszkodzonej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!