Akumulatorowy klucz udarowy Facom

, 18 grudnia 2013, 13:21

Facom wprowadza bezprzewodowy klucz udarowy 1/2″ z akumulatorem 18 V. Klucz udarowy ½” umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu czynności bez konieczności przebywania w pobliżu gniazdka elektrycznego czy przewodu doprowadzającego sprężone powietrze.

Mechanizm udarowy klucza CL3.C18S, wykorzystujący akumulator litowo-jonowy XR marki DEWALT, ma dużą moc i zapewnia maksymalny moment o wartości 983 Nm.

Klucz nadaje się do wymiany opon, oraz ogólnego zastosowania w branży motoryzacyjnej i przemysłowej; oferowany jest w wytrzymałej walizce, dwoma akumulatorami litowo-jonowymi 18 V o pojemności 3 Ah i ładowarką ze wskaźnikami energii i poziomu naładowania.

– „Nasze globalne zespoły badawczo-rozwojowe ciężko pracują, by wyposażyć nasze bezprzewodowe narzędzia w przydatne funkcje, takie jak wysoki moment obrotowy na wstecznym biegu, odporniejsze tworzywa sztuczne do pracy w trudnych warunkach. Nowy klucz CL3.C18S został skonstruowany tak, by sprostać najwyższym wymaganiom i dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom z branży produkcyjnej, przemysłowej i motoryzacyjnej mocny, wygodny i niezawodny bezprzewodowy klucz udarowy o szerokim zakresie zastosowań.” – powiedział Wojtek Wawiński z Facom.

Funkcje klucza:

  • Mocowanie nasadki za pomocą pierścienia
  • Progresywny spust, zapewniający optymalną regulację prędkości
  • Inteligentny przełącznik, zapobiegający przeciążeniu silniczka i akumulatorka
  • Obsługiwany jedną ręką przełącznik kierunku obrotów, umieszczony w pobliżu spustu
  • Automatyczna dioda LED, oświetlająca obszar roboczy
  • Zderzaki wbudowane w obudowę, chroniące klucz udarowy i powierzchnie robocze
  • Ergonomiczna, odporna na działanie olejów i kwasów gumowa okładzina chwytu, zapewniająca maksimum komfortu
  • 2-letnia gwarancja na narzędzie i 1 rok na baterię i ładowarkę
     

Dowiedz się więcej

Nowe grzechotki marki Facom
Nowe grzechotki marki Facom

Facom dodał do swojej oferty dwie nowe tytanowe grzechotki pneumatyczne 3/8 cala i 1/2 cala. Producent ogłosił również wprowadzenie na rynek pyłoszczelnych grzechotek z zatrzaskiem dla nasadek oraz zestawów nasadek. Tytanowe grzechotki pneumatyczne Facom Grzechotki pneumatyczne 3/8 cala VR.JZ300F2 i 1/2 cala VR.SZ300F2 nadają się do użycia w ograniczonej przestrzeni, ponieważ są lekkie, małe i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 grudnia 2013, 16:54 0 0

A ile kosztuje po roku ta nowa bateria ?? i czy w ogóle będzie dostępna.
Bo ja mam klucz bernera i niestety nie ma możliwości jego naprawy tylko oferują mi nowy "lepszy" tylko jak go testowaliśmy to wypadł słabiej niż nasz zużyty. Chyba zacznę kupować narzędzia w chińskim markecie bo i tak nic naprawić nie można tylko wyrzucać i kupować nowe.

Odpowiedz