Zestaw kluczy do filtrów oleju MANN-FILTER

, 18 grudnia 2013, 12:56

MANN-FILTER wprowadza do oferty kompletny zestaw kluczy do filtrów oleju w poręcznej walizce. Narzędzia ułatwiają demontaż wymiennych filtrów oleju, szczególnie przy ograniczonej ilości miejsca w komorze silnika.

Nowe wymienne filtry oleju można zazwyczaj łatwo przykręcić ręcznie. Po dłuższym okresie eksploatacji ich demontaż jest zwykle trudniejszy. MANN-FILTER zapewnia odpowiednie klucze do prawie wszystkich wymiennych filtrów oleju tej marki przeznaczonych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Szczególnie w warunkach ograniczonego miejsca w komorze silnika klucze pozwalają na szybsze i łatwiejsze odkręcenie filtra.

Klucze są dostępne pojedynczo, bądź w zestawie umieszczonym w kartonie lub w wyściełanej pianką walizce z tworzywa sztucznego. Zestaw składa się z dziewięciu kluczy.

Sześć z dziewięciu kluczy wykonanych jest z odlewanego aluminium, trzy klucze wykonane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Oprócz wykręcania wymiennych filtrów oleju, za pomocą kluczy można również demontować filtry paliwa. Klucze nadają się także do zdejmowania pokrywy obudowy modułów filtra oleju, o ile jej demontaż wymaga użycia specjalnego klucza.

– „Dla MANN-FILTER usługi świadczone na rzecz niezależnych dystrybutorów części zamiennych oraz warsztatów są równie ważne, jak same produkty. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można praktyczną wysokiej jakości walizkę z kluczami do filtrów, chociaż nie jesteśmy klasycznym producentem narzędzi” – wyjaśnia Jörg Schömmel, menedżer produktu w zakresie filtrów oleju w MANN-FILTER.
 

Dowiedz się więcej

Nowe, aktualne katalogi MANN-FILTER
Nowe, aktualne katalogi MANN-FILTER

Są już dostępne nowe katalogi MANN-FILTER na lata 2014–2015. Na początku bieżącego roku zostaną one przesłane klientom z Europy. Spis obejmuje odpowiednie produkty do ponad 39 000 pojazdów i maszyn, w tym przeszło 230 nowych rodzajów filtrów. Nowe katalogi są równocześnie udostępniane na płycie CD-ROM, na stronie www.mann-filter.com oraz w aplikacji MANN-FILTER. Nowe wydanie zielono-żółtych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 grudnia 2013, 19:25 0 0

Jak i gdzie można takie coś kupić?
A może jest już jakaś cena??

Odpowiedz