Kompresory Evert HD w Inter Cars SA

, 20 listopada 2013, 15:29

Inter Cars SA wprowadza do oferty kompresory tłokowe i śrubowe z linii Evert HD z ocynkowanymi zbiornikami, przeznaczone do profesjonalnego użytku przemysłowego.

Ocynkowane zbiorniki dłużej zachowują czystość wewnątrz, co przekłada się na jakość sprężonego powietrza, a to z kolei na żywotność zasilanych narzędzi. Kompresory charakteryzują się długą żywotnością, atrakcyjną ceną i dostępnością całodobowego serwisu. Zbiorniki kompresorów nowych modeli objęte są nawet 10-letnią gwarancją.

Kompresory śrubowe występują zarówno w standardowej wersji jak i w wersji z zabudowanym osuszaczem ziębniczym. Drugie rozwiązanie sprawdza się w lakierniach samochodowych oraz warsztatach używających dużej liczby narzędzi pneumatycznych, gdzie wilgoć w układzie pneumatycznym jest niepożądana.

Kompresory Evert HD są dostępne są w ofercie Inter Cars, zaś czas realizacji zamówienia na kompresory śrubowe to około 3-4 tygodnie.

Indeksy Inter Cars zaczynają się od EvertHD…

Dowiedz się więcej

Stacja do obsługi układów klimatyzacji w terenie
Stacja do obsługi układów klimatyzacji w terenie

Inter Cars SA wprowadza do oferty nową stację do obsługi układów klimatyzacji marki Evert. Zawiera bazy danych ilości chłodziwa dla maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych oraz osobowych. Pompowane koła ułatwią transport ważącego 60 kg urządzenia w terenie. Cechy urządzenia: Tryb pracy: ręczny i automatyczny Wbudowana baza danych w zakresie ilości chłodziwa dla: maszyn rolniczych samochodów osobowych […]

Tester Autologic w ofercie Inter Cars SA
Tester Autologic w ofercie Inter Cars SA

Tester Autologic jest dostępny w sieci Inter Cars SA. Jest on samodzielnym urządzeniem diagnostycznym oferującym funkcjonalność na poziomie testerów fabrycznych, którymi dysponują sieci dealerskie oraz producenci pojazdów. Autologic w Inter Cars Tester oferowany jest z oprogramowaniem przeznaczonym dla jednej marki (opcjonalnie możliwa jest rozbudowa o inne marki). W ofercie Inter Cars znajdują się testery do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!