Magneti Marelli – nowy dostawca Foty

2 marca 2005, 0:00

W lutym 2005 do grona dostawców Foty, zaopatrujących firmę w części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych oraz w urządzenia warsztatowe dołączyła firma Magneti Marelli.
Magneti Marelli dostarcza części samochodowe przeznaczone przede wszystkim do samochodów włoskich. Firma produkuje je na wyposażenie fabryczne oraz sprzedaje na rynku wtórnym.
Oferta handlowa Magneti Marelli Aftermarket Poland obejmuje blisko 20 tysięcy pozycji zebranych w 30 linii produktów (elementy układów i systemów oświetlenia, zasilania, wydechu, zawieszenia oraz elektroniki samochodowej). Oferta jest stale poszerzana o nowe referencje w istniejących już liniach oraz o zupełnie nowe linie wyrobów.
Fota wprowadza do swojej oferty wyroby z 18 głównych linii produktów Magneti Marelli, między innymi pompy wody, oleju, benzyny mechaniczne i elektryczne, elementy układu zapłonowego, elementy systemów elektronicznych, oświetlenie, części i urządzenia do klimatyzacji, sondy lambda, elementy zawieszeń, lusterka zewnętrzne i wewnętrzne, a także oświetlenie, amortyzatory, chłodnice, nagrzewnice i elektrowentylatory. Pozostałe linie produktów będą wprowadzane do oferty Foty w miarę potrzeb rynku.
Poza szeroką gamą samochodowych części zamiennych Magneti Marelli Aftermarket Poland w ofercie Foty znalazły się urządzenia diagnostyczne tej firmy. Są to urządzenia do diagnostyki układów elektronicznych oraz kompleksowe systemy obsługi i diagnostyki klimatyzacji, a także testery akumulatorów.
Produkty oferowane przez firmę Fota dostępne są w sieci dystrybucyjnej Foty (70 oddziałów) na terenie całego kraju.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!