Najbardziej zaawansowane urządzenie do geometrii Hofmann

, 29 października 2013, 16:26

Geoliner 790 to pierwsze urządzenie Hofmanna, w którym zastosowano bezprzewodowe połączenie kamer, z szafką sterującą, dając możliwość dowolnego ustawienia kamer względem szafki sterującej.

Opatentowana technologia wysokiej rozdzielczości kamer umieszczonych na słupach pozwala dokonać precyzyjnego pomiaru geometrii kół. Trzecia kamera zapewnia właściwą kalibrację urządzenia i właściwe ustawienie kamer względem siebie.

Kamery umieszczone na słupach automatycznie dostosowują się do wysokości na której przeprowadzone jest badanie (posadzka lub podnośnik). Takie rozwiązanie to oszczędność czasu diagnosty oraz gwarancja wiarygodnych i precyzyjnych odczytów. Sam pomiar odbywa się w mniej niż dwie minuty, bez względu na model, markę pojazdu oraz wielkość kół.

Kompleksowa baza danych pojazdów z regularną aktualizacją prezentuje właściwe parametry i pozwala szybko dokonać ewentualnych korekt.

Geoliner 790 został wyposażony w najnowsze opatentowane uchwyty z celami – AC400 QUICK. Montaż uchwytu na kole trwa mniej niż 5 sekund. Sam uchwyt jest lekki, a jego budowa jest bezpieczna dla felgi – uchwyt ma kontakt wyłącznie z oponą. Ponadto nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów – bez względy na rozmiar koła badanego pojazdu.

Dystrybutorem urządzeń Hofmann w Polsce jest firma Sosnowski.

 

Dowiedz się więcej

Podnośnik do kół do popularnych montażownic w ofercie firmy Sosnowski
Podnośnik do kół do popularnych montażownic w ofercie firmy Sosnowski

Firma Sosnowski wprowadziła do swojej oferty pneumatyczny podnośnik do kół przeznaczony do popularnych montażownic marki Hofmann ze stołem montażowym: Monty 3300, Monty 3300-20, Monty 3300-22, Monty 3300-24, Monty 3300 Rancing, Monty 3550. Do tej pory w podnośnik do kół wyposażone były jedynie dwie maszyny z najwyższej półki – Monty Quadriga i Monty 8600. Stworzenie podnośnika […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!