Tester diagnostyczny G-scan 2 w Italcom

, 28 czerwca 2013, 13:03

Firma Italcom poinformowała, że G-scan – jeden z najbardziej znanych testerów diagnostycznych jest teraz dostępny z integralnym oscyloskopem 4 kanałowym i multimetrem w wersji G-scan 2.

G-scan 2 w Italcom

G-scan 2 testerUrządzenie producenta testerów OEM dla dealerów KIA/Hyundai (oprogramowanie fabryczne) diagnozuje także samochody europejskie. Standardowo wyposażone jest w 3 procesory,  własne zasilanie,  7-calowy ekran dotykowy, moduł WiFi oraz Bluetooth, pamięć 16 GB oraz system natychmiastowego startu.

Tester można zakupić w dwóch konfiguracjach: EOBD lub z dodatkowym okablowaniem do starszych pojazdów Japonia, Korea (14 przewodów). Aktualizacja oprogramowania nie jest obowiązkowa, ale dostępne są cztery aktualizacje rocznie. G-scan 2 posiada zaawansowane funkcje diagnostyczne, pomiary i symulacje napięcia, rezystancji, częstotliwości, obciążenia.

Więcej informacji na www.italcom.com.pl oraz www.gscan.com.pl

Dowiedz się więcej

Azja w natarciu – tester diagnostyczny G-scan
Azja w natarciu – tester diagnostyczny G-scan

Pojazdy azjatyckie, ze względu na swoją specyfikę i długą nieobecność na rynku w tak znacznej liczbie jak dziś, były traktowane przez producentów urządzeń do ich obsługi nieco z przymrużeniem oka. Dlatego też na rynku pojawiają się nowi gracze mający do zaoferowania produkty odpowiednie, a niejednokrotnie nawet dedykowane pojazdom japońskim czy koreańskim. G-scan firmy GIT Przeglądając […]

Tester wtryskiwaczy i przystawka do testowania alternatorów od Magneti Marelli
Tester wtryskiwaczy i przystawka do testowania alternatorów od Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli wprowadziła do swojej oferty dwie nowości – tester wtryskiwaczy CRU4i oraz przystawkę-tester alternatorów Master ALT. Tester wtryskiwaczy CRU4i CRU4i to kompletne stanowisko umożliwiające diagnostykę wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso i Siemens. Umożliwia on testowanie 4 wtryskiwaczy jednocześnie oraz kodowanie wtryskiwaczy Delphi. Obsługuje wtryskiwacze piezoelektryczne, jednocewkowe i dwucewkowe. Szczegółowe informacje na temat urządzenia w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 czerwca 2013, 10:25 0 0

Na www.gscan.com.pl nie ma żadnej informacji na ten temat!

Odpowiedz