Bliska współpraca Auto Partner SA z producentem świec

9 lutego 2016, 13:33

Na początku roku firmy Auto Partner SA oraz NGK Spark Plug Europe GmbH sfinalizowały rozmowy na temat podjęcia bezpośredniej współpracy. Co wynika z tej decyzji?

Ze strony NGK na pozytywną decyzję o zawarciu współpracy wpływ miały potencjał i dynamika wzrostu, a także rynkowy wizerunek AP SA. Ze strony dystrybutora z kolei – potencjalne korzyści wynikające ze współpracy z renomowanym i zaufanym dostawcą produktów, a związane z bezpośrednim dostępem do bazy wiedzy, szkoleń i centralnych akcji organizowanych przez NGK.

Choć produkty NGK obecne są w ofercie dystrybutora już od dawna, teraz możliwe będzie przedstawienie klientom AP SA szerszej oferty oraz zagwarantowanie możliwie najszybszej reakcji na ich potrzeby.

Wraz z nadchodzącym sezonem dystrybutor zapowiada przygotowanie akcji specjalnych oraz ofert promocyjnych, a wspólnie z NGK przeprowadzenie serii szkoleń produktowych, mających na celu poszerzenie wiedzy dotyczącej produktów NGK.

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA planuje debiut na giełdzie
Auto Partner SA planuje debiut na giełdzie

Auto Partner SA, firma importująca i dystrybuująca części samochodowych, złożyła prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego. Firma planuje przeprowadzenie oferty publicznej w pierwszej połowie 2016 roku – poinformował prezes Aleksander Górecki. Auto Partner che zadebiutować na giełdzie. Wstępnie mówi się o pierwszej połowie 2016 roku, jednak ostateczna decyzja dotycząca terminu oferty zależeć będzie m.in. od […]

Asortyment motocyklowy w ofercie Auto Partner SA
Asortyment motocyklowy w ofercie Auto Partner SA

Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o asortyment części motocyklowych. Auto Partner wprowadził ofertę obejmującą części zamienne do motocykli, skuterów oraz ATV. Od początku miesiąca dostępne są produkty takie, jak: akumulatory, elementy układu hamulcowego i układu przeniesienia napędu, elementy nadwozia i zawieszenia, części do skuterów, a także opony i dętki do skuterów. W asortymencie popularnych […]

Producent poszerza asortyment cewek zapłonowych
Producent poszerza asortyment cewek zapłonowych

Firma NGK Spark Plug Europe znacząco poszerzyła swój asortyment cewek zapłonowych przeznaczonych na rynek wtórny. Dodano 29 nowych referencji, dzięki czemu asortyment zawiera obecnie 399 cewek i osiąga ponad 92-procentowe pokrycie rynku. Firma NGK Spark Plug Europe wprowadziła cewki do swojej oferty produktowej w 2012 r., aby móc zapewnić dystrybutorom i warsztatom pełen zakres części […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 lutego 2016, 14:01 0 0

to jeszcze tylko TRW i Schaefler...

Odpowiedz

Anonim, 9 lutego 2016, 14:37 0 0

trw..to lipa...

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2016, 21:11 0 0

i bardzo dobrze... i tak dalej... mój dostawca!

Odpowiedz

kibic, 12 lutego 2016, 20:55 0 0

Kiedy kupią profilka?

Odpowiedz