Ben Smart dyrektorem marketingu TRW

20 listopada 2015, 9:30

W październiku bieżącego roku firma TRW Aftrmarket powołała Bena Smarta na stanowisko dyrektora marketingu działu Global Parts & Services.

Ben Smart posiada ponad 12-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, zdobyte na licznych stanowiskach kierowniczych w sektorach finansowym, biznesowym i handlowym. Jest związany z firmą TRW od 2010 roku.

Smart otrzymał awans ze swojego dotychczasowego stanowiska starszego managera, które zajmował w dziale usług marketingowych. Wcześniejsze stanowisko Smarta to starszy manager w dziale sprzedaży i marketingu na region Azji i Pacyfiku, gdzie kierował działaniami firmy w obrębie oferty Corner Module, poświęconej częściom i systemom układów kierowniczych, zawieszeń i hamulców.

Poza usługami marketingowymi, Smart będzie bezpośrednio odpowiedzialny za zarządzanie danymi i podejmowanie strategicznych decyzji cenowych, a ponadto dołączy do globalnej kadry kierowniczej TRW Aftermarket. Ben Smart będzie pracował w centrali TRW Aftermarket w Neuwied, w Niemczech oraz angielskich biurach w Shirley i Birmingham. Jego zwierzchnikiem jest wiceprezes i dyrektor generalny TRW, Neil Fryer.

– „To ekscytujący i ciekawy okres w historii firmy i niezwykle cieszę się z otrzymanej szansy. Cała branża motoryzacyjna jest świadkiem trwającej obecnie eksplozji cyfrowej i technologicznej, podczas której odpowiednio stworzona innowacyjna oferta, może przynieść masę możliwości na rozwój. TRW Aftermarket ma się dzisiaj lepiej niż kiedykolwiek. Mamy dynamiczny zespół i efektywną strategię cyfrową, co pozwala nam na prowadzenie innowacyjnych kampanii marketingowych i sprzedaży produktów w obrębie wielu marek.” – powiedział Ben Smart.

Dowiedz się więcej

Neil Fryer wiceprezesem TRW Aftermarket
Neil Fryer wiceprezesem TRW Aftermarket

Z dniem 1 października 2015 roku Neil Fryer obejmie stanowisko Wiceprezesa oddziału TRW Aftermarket – Global Parts & Service. Neil Fryer jest członkiem kadry kierowniczej TRW od czerwca 2014 roku, kiedy to dołączył do firmy jako dyrektor działu Marketing & Engineering, Parts and Service. Neil Fryer będzie prowadził działalność w centrali TRW Aftermarket w Neuwied, […]

Dwa nowe katalogi od TRW
Dwa nowe katalogi od TRW

TRW wprowadza dwa nowe katalogi, jeden hydrauliki pojazdowej, drugi katalog części regenerowanych do układów kierowniczych. TRW – nowy hydrauliki pojazdowej Numer katalogu: XDD900H 3900 referencji Obejmuje 7 grup produktowych Do europejskich samochodów osobowych i dostawczych Firma TRW Aftermarket opublikowała nowy katalog elementów hydrauliki pojazdowej, który podkreśla pozycję TRW jako wiodącego globalnego dostawcy systemów hamulcowych o jakości […]

Grudniowe niespodzianki w programie automotive diamonds
Grudniowe niespodzianki w programie automotive diamonds

TRW nagradza w programie lojalnościowym „automotive Diamonds” uruchomił specjalny kalendarz świąteczny on-line, który każdego dnia w grudniu oferuje zarejestrowanym warsztatom różne niespodzianki. Niespodzianki mają postać różnych nagród, od dodatkowych diamentów za zakupione produkty, czy informacji technicznych, aż do udziału w loterii z główną nagrodą 10 000 diamentów. Nagroda ta może zostać wykorzystana w ciągu całego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!