Planujesz rozbudowę oferty swojego warsztatu? Ankieta.

, 9 lipca 2015, 12:32

Konkurencja na rynku warsztatowym jest tak duża, że aby uszczknąć wystarczająco duży kawałek tortu dla siebie trzeba działać aktywnie. Można np. rozbudowywać ofertę lub postawić na specjalizację. Nie są to zadania proste w rodzimych realiach, ale w końcu to do odważnych świat należy. W naszej ankiecie pytamy przedstawicieli warsztatów, czy mają zamiar zainwestować w poszerzenie zakresu usług?

Fot. TTMWięcej usług to potencjalnie większy zysk. Nie warto jednak inwestować w ciemno. Jakie usługi dodatkowe mogą się opłacać? Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie i wpisywania komentarzy pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/45}

Dowiedz się więcej

Przeglądy aut na gwarancji, czyli czego boją się warsztaty? Wyniki ankiety.
Przeglądy aut na gwarancji, czyli czego boją się warsztaty? Wyniki ankiety.

Aż 44% warsztatów niezależnych nie wykonuje odpłatnych, okresowych przeglądów samochodów posiadających ważną gwarancję producenta. Duża część mechaników nie odmawia, ale ma pewne obawy związane z dalszym losem zbadanego pojazdu. Kierowcy posiadający nowe auta, zazwyczaj obowiązkowe przeglądy gwarancyjne wykonują w ASO. Część z nich, kieruje się jednak do warsztatów niezależnych, które zgodnie z prawem również takie […]

Warsztaty niezależne będą się rozwijać
Warsztaty niezależne będą się rozwijać

Aż 87% przedstawicieli warsztatów, którzy wzięli udział w naszej ankiecie planuje rozszerzenie oferty usługowej. Wiemy także, w jakim kierunku będą rozwijać się warsztaty oraz na jakie formy dodatkowej działalności się zdecydują. W naszej ankiecie zadaliśmy pytanie: "Czy planujesz w ciągu najbliższych kilku lat rozszerzenie oferty usługowej swojego warsztatu?". Aż 87% respondentów – właścicieli lub pracowników […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adaś, 16 lipca 2015, 16:33 0 0

Sądzę że nic nam nie pomoże. Jak "rząd" wymyślił że wygodnie jest jechac na plecach drobnych firm - to będzie jechał, aż je zajeździ.

Odpowiedz