Producent felg – UNIWHEELS – notuje rekord sprzedaży

19 stycznia 2015, 12:19

Firma UNIWHEELS w 2014 r. osiągnęła nowy rekord sprzedaży. Według wstępnych danych, wolumen sprzedaży w 2014 roku wzrósł o 5,2% w stosunku do roku ubiegłego do ponad 7,2 mln felg.

Sprzedaż rosła przy tym zarówno w sektorze automotive, osiągając rekordowe poziomy dostaw do europejskich producentów samochodowych, jak też na rynku akcesoriów – sprzedaży felg pod znanymi markami ATS, Rial, Alutec i Anzio na całym świecie.

– „Jesteśmy dumni z tego, że w 2014 roku osiągnęliśmy ponownie doskonały wynik sprzedaży. Nasza już wcześniej ugruntowana silna pozycja sprzedażowa na wymagającym rynku felg aluminiowych tym samym jeszcze się poprawiła. Jednocześnie obszerna baza naszych klientów z sektora motoryzacyjnego powiększyła się w ubiegłym roku o kilka podmiotów.” – powiedział Prezes zarządu UNIWHEELS AG Ralf Schmid.

Biorąc pod uwagę wzrost sprzedaży, zakładany już w raporcie za I półrocze 2014, UNIWHEELS AG przewiduje, że wyniki za cały rok 2014 również będą dobre. Rosnący popyt na produkty spółki pozwala oczekiwać dalszej poprawy wyników sprzedażowych także w 2015 roku.

Dowiedz się więcej

Technologie produkcji felg
Technologie produkcji felg

Jaką drogę potrafi przejść felga, nim trafi na piastę? Producenci felg proponują klientom produkty wykonane przy użyciu technologii kucia oraz rolowania. Te metody produkcji sprawiają, że zmniejsza się masa pojazdu, co wpływa na osiągi, dynamikę samochodu oraz spalanie. Kute felgi dla samochodów koncepcyjnych takich marek jak Jaguar, Lotus, Toyota, Nissan i Ford, do bolidów Formuły […]

UNIWHEELS inwestuje w Polsce – produkcja felg większa o 2 mln
UNIWHEELS inwestuje w Polsce – produkcja felg większa o 2 mln

UNIWHEELS – niemiecki producent felg aluminiowych – rozwija swoją działalność w Polsce. Dzięki rozbudowie mocy produkcyjnych już istniejących polskich zakładów, liczba wytwarzanych felg wzrośnie o ok. 2 mln rocznie. Grupa UNIWHEELS jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów (z markami ATS, RIAL, ALUTEC i ANZIO) oraz jednym z największych w Europie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!