Nowy Dyrektor Generalny Yokohama CEE

11 lipca 2022, 8:47

Yokohama Europe GMBH powołała Jarosława Krzempka na stanowisko Dyrektora Generalnego Yokohama CEE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nowy Dyrektor dołączy do firmy 11 lipca br.

Jarosław Krzempek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej. Przez ostatnie 6 lat pracował na szczeblu zarządu jako CEO Grupy Prometeon w regionie Europy Wschodniej, a wcześniej jako CEO sieci Driver w Polsce. Jarosław Krzempek i reszta zespołu zarządzającego Yokohamy będą ściśle współpracować, aby dalej rozwijać kanały sprzedaży produktów i pozyskiwać nowych klientów, w całym regionie.

Jarosław Krzempek tak skomentował swoją nominację:

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do rodziny Yokohama. To firma z długą historią i bogatym doświadczeniem. Osobiście dostrzegam duży potencjał do dalszego rozwoju i promocji marki w całym regionie CEE.

Wzmocnienie i rozwój zespołu zapewnią, że Yokohama będzie przygotowana do realizacji swojej strategii dalszego wzrostu sprzedaży i udziału na rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W szczególności dotyczy to linii produktów Yokohama ADVAN i GEOLANDAR, które już teraz mają znaczącą pozycję w segmentach premium.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!