Meyle HD: Jedna wersja wahacza zastępuje trzy wersje oryginału

, 17 sierpnia 2015, 13:37

W swoim najnowszym wideo, „Mechanicy MEYLE“ wyjaśniają, jak w prosty i oszczędzający czas sposób może zostać zamontowany wahacz poprzeczny Meyle HD do modeli BMW z serii 5, 6 i 7 i dlaczego nie potrzebne jest wymiarowanie wstępne.

Na kanale YouTube „MEYLE TV“ „Mechanicy MEYLE“ w poglądowych filmach wideo udzielają rad i wyjaśniają, jak w oszczędny czasowo i kosztowo sposób odbywa się naprawa w warsztacie. Najnowszy film toczy się wokół montażu wahaczy poprzecznych do modeli BMW serii 5, 6 i 7. Prace te są często związane z dużymi nakładami, ponieważ między innymi konieczne jest wstępne wymiarowanie po to, aby móc prawidłowo zidentyfikować odpowiedni wahacz poprzeczny.

Dzięki bezstopniowo regulowanemu przegubowi prowadnicy koła wahacz poprzeczny Meyle HD zastępuje trzy różne wersje części oryginalnej. Na wideo „Mechanicy MEYLE“ wyjaśniają, jak wahacz poprzeczny Meyle HD daje się zamontować w pozycji 0. Potem musi być jedynie przestawiony po wcześniejszym pomiarze osi w pozycję dodatnią lub ujemną. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu nie tylko przy montażu, ale także przy zamawianiu, ponieważ dla różnych zastosowań dostępna jest zawsze pasująca część.

Po to, ab wahacz poprzeczny Meyle HD mógł wykazać dłuższą żywotność w porównaniu z częścią oryginalną, producent z Hamburga poza tym dodatkowo wahacz ten technicznie zoptymalizował.

Przykładowo przegub nośny wahacza poprzecznego dysponuje powłoką antykorozyjną i gniazdem kuli z odpornego na ścieranie tworzywa sztucznego. Ze względu na ulepszenia w porównaniu do wersji oryginalnej firma Wulf Gaertner Autoparts na wahacz poprzeczny do BMW, podobnie jak na wszystkie części Meyle HD, udziela gwarancji na cztery lata.

Nowy zestaw wahacza poprzecznego do BMW 5 (F10, F11) i BMW 6 (F12, F13), który zawiera wszystkie niezbędne do naprawy części oraz konieczne akcesoria, jest dostępny pod numerem Meyle: 316 050 0080/HD.

Dowiedz się więcej

Nowe części do Dacii w ofercie MEYLE-HD
Nowe części do Dacii w ofercie MEYLE-HD

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG oferuje pod swoją marką MEYLE-HD zoptymalizowaną główkę drążka kierowniczego do modeli Dacia Logan i Sandero. Z powodu wysokich obciążeń ta część szczególnie często ulega awarii. Wersja o przedłużonej żywotności pozwala na łatwiejsze przekonanie klientów do droższej naprawy o wysokiej jakości. Główki drążków kierowniczych są stale poddawane dużym obciążeniom. Z jednej […]

Nowe filtry paliwa MEYLE „Made in Germany”
Nowe filtry paliwa MEYLE „Made in Germany”

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG pod marką MEYLE poszerza swój asortyment filtrów paliwa „Made in Germany“ o różne zastosowania dla modeli marek Audi, Seat, BMW i MINI. Filtry są wytwarzane w Niemczech według specyfikacji producenta. Do programu zalicza się teraz także dziesięć nowych referencji filtrów paliwa MEYLE „Made in Germany“ do ponad 370 zastosowań. Komponenty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!