Szkolenia dla kandydatów na diagnostów SKP w Gliwicach

5 marca 2010, 0:00

SIMP – AUTOMEX Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń działający przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Polskich SIMP organizuje kolejną edycje szkoleń w pełnym zakresie dla kandydatów na diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów i uzupełniające dla diagnostów SKP.

Najbliższe szkolenia teoretyczno – praktyczne / podstawowe i cztery specjalistyczne/ obejmujące razem 117 godzin odbywać się będą w dniach od 23 kwietnia 2010r. do 12 czerwca 2010r. w Gliwicach.

Miejsce szkolenia: Politechnika Śląska Zakład Diagnostyki Silników Spalinowych ul. Towarowa 5

Dodatkowe informacje dot. szkoleń organizator udziela telefonicznie.

Szkolenia z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych prowadzą już od 10 lat dyplomowani wykładowcy SIMP, którzy równocześnie są czynnymi diagnostami SKP. Uczestnicy szkoleń otrzymają pięć obszernych skryptów, opracowanych przez ośrodek, oraz płyty CD z dodatkowymi materiałami szkoleniowymi. W cenie kursu poza materiałami szkoleniowymi organizator zapewnia catering w miejscu prowadzenia zajęć.

Ponadto uczestnikom szkolenia udostępniany jest bank blisko 900 przykładowych pytań egzaminacyjnych w wersji papierowej jak również w postaci aktualizowanej aplikacji elektronicznej, która pozwala na losowe wybieranie zestawów egzaminacyjnych.

Warto podkreślić, że po zakończeniu kursu organizator pomaga swoim absolwentom w codziennej pracy diagnosty udzielając im bezpłatnych porad techniczno – organizacyjnych.

Dla zainteresowanych osób bezrobotnych jest możliwość finansowania takiego szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!