Szkolenia dla kandydatów na diagnostów SKP w Gliwicach

15 września 2009, 0:00

SIMP-AUTOMEX Centrum Motoryzacji Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń działający przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Polskich SIMP organizuje kolejne edycje szkoleń w pełnym zakresie dla kandydatów na diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów i uzupełniające dla diagnostów SKP.

Najbliższe teoretyczno – praktyczne szkolenia na diagnostę odbędą się:
23 października 2009r. w Gliwicach.

Miejsce szkolenia: Politechnika Śląska Zakład Diagnostyki Silników Spalinowych ul. Towarowa 5.

Termin zgłoszeń na szkolenie 20.10.2009

Szkolenia prowadzone są w piątki w godz.16-20 i w soboty 9-16. Dodatkowe informacje dot. szkoleń udzielane są telefonicznie a także dostępne są na stronie internetowej www.ptim.simp.pl. W cenie kursu organizator zapewnia catering w miejscu prowadzenia zajęć.

Uczestnicy szkoleń otrzymają: drukowane trzy skrypty, książkę pt. „ Vademecum diagnosty ” wydaną przez Politechnikę Krakowską; płyty CD z materiałami szkoleniowymi, oraz interpretacje – opinie techniczne dot. wykonywania badań technicznych.

W trakcie zajęć organizator udostępnia uczestnikom bank ok. 600 pytań egzaminacyjnych (teoretycznych i praktycznych), które będą omawiane podczas szkolenia.

Szczegółowy opis szkolenia dostępny jest na stronie internetowej SIMP w zakładce Szkolenia.

Po zakończeniu kursu organizator zobowiązuje się do pomocy swoim absolwentom w codziennej pracy diagnosty udzielając im bezpłatnych porad techniczno – organizacyjnych.

Dla zainteresowanych osób bezrobotnych jest możliwość sfinansowania takiego szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!