Lipcowa lista szkoleń Inter Cars

Krzysztof Pawlak, 12 lipca 2017, 9:44

Dobra wiadomość dla wszystkich mechaników, którzy w czasie lata pragną podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. W lipcu Inter Cars przygotował szkolenia, które pomogą usystematyzować oraz poszerzyć posiadaną wiedzę.

Szkolenia osobowe

W lipcu Dział Szkoleń Inter Cars przygotował kilka propozycji, skierowanych do mechaników naprawiających samochody osobowe. W tym miesiącu zaplanowane aktywności odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, a także w filiach Inter Cars w Krakowie, Rzeszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Swarzędzu oraz w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu.  Wiodącymi tematami, które zostaną poruszone podczas tych spotkań, będą kwestie związane z budową i diagnostyką klimatyzacji samochodowych, sieci transmisji danych w pojazdach samochodowych czy dotyczące Testera CDIF/3.

Temat Data Kategoria Cena Miejsce szkolenia
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-12 Techniczne 350 zł Zespół Szkół Samochodowych
Nowy Sącz
ul. Rejtana 18
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-13 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Rzeszów
ul. Rzecha 5
Sieci transmisji danych w pojazdach samochodowych 2017-07-18 Techniczne 250 zł Centrum Szkoleniowe Inter Cars
Cząstków Polski
ul. Gdańska 27
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-18 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Ostrów Wielkopolski
ul. Dworcowa 16a
Tester CDIF/3 –  poziom II – teoria + praktyka 2017-07-19 Techniczne 250 zł Centrum Szkoleniowe Inter Cars
Cząstków Mazowiecki
ul. Gdańska 27
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-19 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Swarzędz
ul. Cieszkowskiego 90

Show Car

Specjaliści z rynku ciężarowego również będą mieli okazję pozyskać nową wiedzę z segmentu swojej specjalizacji. Dla nich będzie dostępny Show Car – specjalna ciężarówka Inter Cars, w której organizowane są bezpłatne szkolenia techniczne i produktowe, dotyczące rynku ciężarowego. Będzie ona czekać na nich w Jarocinie przy fili Inter Cars przy ulicy Wrocławskiej 108.

Mechanicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z takich tematów, jak m.in.: samodzielna diagnoza możliwych powodów uszkodzenia silnika, uszczelki głowicy oraz naprawa głowic, zapobieganie uszkodzeniom silnika w pojazdach ciężarowych, budowa i zasada działania elektropneumatycznych układów hamulcowych czy zapobieganie, ochrona silnika i układu paliwowego.

Jakość usług szkoleniowych oferowanych przez Inter Cars została potwierdzona certyfikatem SUS 2.0. Aktualny kalendarz szkoleń na każdy miesiąc można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Brak komentarzy