Przystępny program szkoleniowy MEYLE

, 20 grudnia 2016, 11:17

MEYLE oferuje cztery różne bloki szkoleniowe, na których w przystępny sposób przekazywana jest wiedza oraz aktualne porady związane z naprawą samochodu.

Różne bloki szkoleniowe dotyczą tematyki układu zawieszenia i kierowniczego, tarcz i okładzin hamulcowych MEYLE‑PD, chłodzenia silnika i pomp wody, a także wymiany oleju i filtrów automatycznej skrzyni biegów. Wszystkie programy szkoleniowe charakteryzują się wyważonym stosunkiem pomiędzy częścią teoretyczną i praktyczną i trwają od półtorej do dwóch i pół godziny.

meyle

W tym czasie technicy MEYLE przekazują do odpowiedniego tematu niezbędną wiedzę podstawową oraz aktualne porady i nowości, a następnie w praktycznych ćwiczeniach pokazują aktualny stan techniki po to, aby naprawa została przeprowadzona z najwyższą jakością i w najbardziej efektywny sposób.

Dalsze informacje o programie szkoleniowym MEYLE można znaleźć pod adresem www.meyle.com/pl/meyle-centrum-serwisowe/szkolenia/.

Ten, kto potrzebuje szczególnie szybkich odpowiedzi o fachowy montaż części znajdzie je na kanale YouTube „MEYLE TV“: Tu MEYLE ze swoją serią szkoleniową „Mechanicy MEYLE“ daje rady dla warsztatów i informacje techniczne. Jeden z filmów pokazuje przykładowo, jak wymienić wałek pośredni i tarczę przegubu w VW Touareg albo w Porsche Cayenne bez konieczności wymiany całego wału Kardana. Zastosowanie zestawu oznacza dla warsztatu oszczędność nawet do 70 procent.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!