Centrum Szkoleniowe WSOP – oferta szkoleniowa

, 14 lutego 2008, 0:00

WSOP z siedzibą w Gliwicach zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń technicznych dla mechaników i elektroników samochodowych

Dlaczego WSOP szkoli?
Przy stale rosnącym zaawansowaniu technicznym pojazdów żaden mechanik czy elektronik nie może sobie pozwolić na pozostanie w tyle za postępującymi zmianami. Elektronika zrewolucjonizowała budowę pojazdów, a co za tym idzie konieczne jest ciągłe pogłębianie wiedzy warsztatowej. Inwestycja w wiedzę to dzisiaj konieczność, aby sprostać oczekiwaniom klientów, a tym samym zapewnić sobie sprawne i zyskowne funkcjonowanie warsztatu na następne lata.

Jak szkoli?

Centrum Szkoleniowe WSOP organizuje kursy pogłębiające kwalifikacje mechaników i elektroników samochodowych w zakresie diagnozowania i naprawy elektroniki samochodowej, układów zasilania, regulacji geometrii zawieszeń, diagnostyki układów hamulcowych, obsługi ogumienia, klimatyzacji i wielu innych. Siłą jest zespół szkoleniowców i praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami kursów. Firma zapewnia skuteczną formę szkolenia pozwalającą wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce warsztatowej.

Gdzie szkoli?
Centrum Szkoleniowe WSOP funkcjonuje od 2006 roku. Jest ono wyposażone w szereg urządzeń. Są to między innymi: hamownia podwoziowa MAHA, testery diagnostyczne, urządzenia do geometrii podwozia, obsługi klimatyzacji, serwisu ogumienia, czyszczenia wtryskiwaczy i wiele innych, wysokiej klasy urządzeń. Równolegle z Centrum Szkoleniowym działa warsztat samochodowy, gdzie firma serwisuje pojazdy różnych marek.

Tematyka szkoleń znajduje się w załączniku pdf.
Szczegółowe terminy szkoleń dostępne w Centrum Szkoleniowym WSOP.

Kontakt:
Centrum Szkoleniowe WSOP
tel. (32) 332-49-30 w. 131
e-mail: szkolenia@wsop.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!