Spotkania szkoleniowe dla diagnostów

21 listopada 2007, 0:00

Kontynuując cykl spotkań zapoczątkowanych w ubiegłym roku, DEKRA Polska organizuje kolejne szkolenia diagnostów pracujących w Stacjach Kontroli Pojazdów.
Celem tych spotkań jest podniesienie kwalifikacji diagnostów pracujących w stacjach kontroli pojazdów. Spotkania przeznaczone są dla osób wykonujących zawodowo badania techniczne lub posiadających uprawnienia do wykonywania badań. W lipcu i sierpniu 2007 na spotkaniach poruszano problemy związane z pojazdami zasilanymi CNG i LPG. W ostatnim cyklu wzięło udział ponad 160 uprawnionych diagnostów.

Celem spotkań jest szczegółowe przećwiczenie procedur związanych z badaniami technicznymi. Dodatkowo dajemy możliwość wymiany poglądów i spostrzeżeń związanych z tymi zagadnieniami. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Na miejscu otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo oraz wpis do Książeczki Szkoleń Diagnosty.

Kolejnym tematem będzie problematyka związana ze zmianami konstrukcyjnymi, czyli przebudową samochodów ciężarowych na autobusy oraz zmianami w pojazdach importowanych z Anglii. Poruszony zostanie temat przyczep o DMC do 3,5 tony, które w Niemczech, na autostradach i drogach ekspresowych, mogą być ciągnięte z prędkością 100 km/h. Dodatkowo zostanie zaprezentowany pojazd o napędzie hybrydowym Toyota PRIUS.

Spotkania będą odbywać się od 10 do 19. 12. 2007 oraz 17.01.2008r.
Szczegóły: terminy i miejsca spotkań można znaleźć na stronie: www.dekra.pl w zakładce Stacje Kontroli Pojazdów.

Wszystkie spotkania, dla diagnostów z sieci Partner DEKRA są bezpłatne, natomiast dla innych odpłatność wynosi 250 zł brutto.
Jednocześnie DEKRA informuje, że dwa razy na kwartał organizuje szkolenia dla kandydatów na diagnostów. Szkolenia te będą się odbywają w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów DEKRA Polska w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!