Szkolenie dla Diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów

, 5 października 2005, 0:00

Sekcja Samochodowa Zarząd Główny – Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń SIMP zaprasza na kolejne seminarium szkoleniowe dla diagnostów, mechaników i elektromechaników w zakresie kontroli emisji zanieczyszczeń spalin z wykorzystaniem czytników OBDII/EOBD mające na celu nabycie wiedzy dotyczącej diagnostyki pokładowej. Dotychczas zorganizowane na terenie kraju szkolenia z tej tematyki cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Miejsce szkolenia:
Zespół Szkół nr 2 ,Warsztaty Szkolne -Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Wrocław ul. Borowska 105 .
Czas trwania i sposób przeprowadzenia szkolenia:
Szkolenie jednodniowe (wg harmonogramu poniżej) składa się z ośmiu godzin zajęć teoretyczno – praktycznych prowadzonych z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych oraz certyfikowanych testerów OBD. Demonstracja pracy i obsługi urządzeń wykonywana będzie na samochodach testowych. Przedstawiony też będzie w trakcie przerwy przyrząd do pomiaru przepuszczalności światła przez szyby.
Prowadzący szkolenie:
Mgr inż. Stefan Myszkowski z Wrocławia – właściciel Studia Konstrukcyjno-Konsultacyjnego, autor poradnika serwisowego o OBD, artykułów specjalistycznych na łamach Auto-Moto-Serwisu oraz wykładowca m.in. forum warsztatowych podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu i Warszawie.
Materiały szkoleniowe, certyfikat:
Materiały pomocnicze w formie skryptów opracowane przez prowadzącego o wartości 40 zł wliczone w cenę szkolenia. Każdy uczestnik będzie z nich korzystał podczas kursu. Słuchaczom zostaną wystawione certyfikaty dające podstawę do spełnienia przez pracodawcę wymagań wynikających z art. 94 ust. 6 i art. 103 Kodeksu Pracy w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Terminy szkoleń i zgłoszenia:
Proponowane terminy szkoleń to: 21 i 22 października 2005r.
Termin przyjmowania zgłoszeń na szkolenie upływa 18 października 2005.
Ilość miejsc jest ograniczona. W każdym kursie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
(014)645 11 55, 0-504 972 374, nr fax: (0-14)645 00 42 lub na stronie www.simp.rl.pl
Koszt szkolenia:
Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 270 zł za osobę . Należność za kurs należy wpłacić gotówką w dniu szkolenia.
Ze szczegółowym harmonogramem szkolenia można zapoznać się na stronie www.simp.rl.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!