Szkolenia z uprawnieniami do obsługi układów klimatyzacji w BETiS

, 19 stycznia 2016, 15:47

Po zakończeniu prac legislacyjnych, związanych z nową Ustawą znowu można uzyskać uprawnienia do serwisowania układów klimatyzacji w samochodach. Szkolenia prowadzi już firma BETiS.

Zakończyły się prace legislacyjne związane z wydawaniem przepisów wykonawczych do ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. z dnia 25 czerwca 2015 r. poz. 881). Wprowadzano sukcesywnie nowe przepisy uzupełniające. Pracy było tak dużo, że w okresie dwóch miesięcy od listopada do grudnia 2015 roku wydano w tej sprawie 13 rozporządzeń (Ministra Środowiska – 2, Ministra Rozwoju – 9, Ministra Obrony Narodowej – 1, Rozporządzenie wykonawcze (UE) -1).

Wydane przepisy uregulowały kwestie uprawnień personelu do obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i obrotu czynnikami chłodniczymi. Przypominamy, że „Świadectwa Kwalifikacji” wydane przez firmy szkoleniowe, które były na liście Ministra Gospodarki jako uprawnione do prowadzenia szkoleń z „klimatyzacji” są ważne w okresie wskazanym na takim świadectwie.

Firma BETiS zaprasza na szkolenia z uprawnieniami. Zgodnie z wymaganym programem szkolenie trwa dwa dni. Osoba kończąca takie szkolenie uzyskuje imienne uprawnienia do serwisowania i odzysku substancji kontrolowanych z klimatyzacji samochodowych.

Dowiedz się więcej

Styczniowe szkolenia BETiS
Styczniowe szkolenia BETiS

Firma BETiS rozpoczyna 2016 rok szkoleniami poświęconymi między innymi takim tematom, jak: budowa i diagnostyka systemu Common Rail czy wykorzystanie urządzenia CDIF/3 w praktyce serwisowej. Szkolenia BETiS w styczniu  Data  Temat  Miejsce  Organizator  Kontakt 18 I 2016 Diagnostyka systemów oczyszczania spalin w silnikach o zapłonie samoczynnym Common Rail  Bielsko-Biała AD Polska Barbara Penar tel. 698637322 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 stycznia 2016, 23:18 0 0

Wiadomo kiedy Betis będzie organizował takie szkolenie we Wrocławiu lub okolicach ?

Odpowiedz

Anonim, 25 stycznia 2016, 17:26 0 0

gdzie jest konkretna ustawa która mowi o tym i czy weszła ona w życie gdzie jest dziennik ustaw proszę mi to pokazać wtedy pojedziemy na takie szkolenia

Odpowiedz