Szkolenia technicze ContiTech

26 listopada 2015, 13:39

ContiTech Polska organizuje kolejną turę specjalistycznych szkoleń technicznych, realizowanych na terenie całej Polski. Szkolenia dzielą się na teoretyczne, adresowane nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową, a także techniczno-praktyczne, adresowane przede wszystkim do mechaników samochodowych.

Szkolenia teoretyczne, adresowane są nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową. Obejmują one aspekty związane z napędami pasowymi, problemami występującymi przy wymianie pasków, ich przyczynami oraz sposobami postępowania w takich przypadkach, a także zagadnienia odpowiedzialności prawnej i reklamacji.

Tego typu spotkania są bezpłatne. Najbliższe odbędą się w:

  • Legnicy 1.12.2015;
  • Gorzowie Wielkopolskim 8.12.2015.
     

Specjalistyczne szkolenia techniczno-praktyczne, adresowane są przede wszystkim do mechaników samochodowych. Program całodziennego szkolenia praktycznego umożliwia –  dzięki samodzielnemu treningowi – nie tylko pogłębienie wiedzy mechaników samochodowych, ale również wskazuje na codzienne problemy w pracy z elementami napędu paskowego. Grupy liczą maksymalnie do 12 osób, koszt uczestnictwa to 350 zł netto/os.

W najbliższym czasie szkolenia praktyczne odbędą się w Szczecinie 9.12.2015.

Po szkoleniach każdy z uczestników otrzymuje certyfikat uczestnictwa.

Kontakt: Jacek Sozański tel. 600 032 972, mail: j.sozanski@contitech.pl, Roman Boluk tel. 662 131 171, mail: r.boluk@contitech.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!