Konfort Tour: Diagnostyka i Obsługa Samochodowych Układów Klimatyzacji

, 6 maja 2015, 12:35

Wiosna jest doskonałym momentem na odświeżenie informacji z zasad obsługi systemu AC, przeglądu stacji i zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi w tym segmencie rynku. TEXA zaprasza na spotkania szkoleniowe z cyklu Konfort Tour, organizowane na terenie całego kraju, przy współpracy z Inter Cars.

Spotkania te mają na celu przedstawienie potencjalnym klientom oraz aktualnym użytkownikom stacji AC serii KONFORT problematyki kompleksowej obsługi klimatyzacji, począwszy od diagnostyki systemu sterowania A/C, po poprawną obsługę układu hydraulicznego. Zaprezentowane zostaną najnowsze innowacyjne rozwiązania oferowane w tym zakresie przez markę TEXA.

Program szkolenia zawiera rozbudowaną część teoretyczną, opisującą zasadę działania i rodzaje układów klimatyzacji oraz część praktyczną, ilustrującą profesjonalny sposób podejścia do obsługi układu klimatyzacji od strony sterowania jak i części hydraulicznej.

Dla uczestników spotkań Oddziały Inter Cars przygotowały ciekawe oferty handlowe. W programie przewidziane są testy i praktyczny pokaz działania wybranego urządzenia. Zainteresowani mogą kontaktować się z Katarzyną Lech – klech1@intercars.eu – w celu potwierdzenia terminu i godziny spotkania.

Szczegółowy harmonogram spotkań:

  • 12.05 wtorek(godz.9.00) – Jelenia Góra ( filia JEL) – ul. Wincentego Pola 37
  • 13.05 środa (godz.9.00) Bolesławiec (filia BOL) – ul. Zgorzelecka 17
  • 14.05 czwartek (godz.9.00) Świdnica ( filia SWI) – ul. Bystrzycka 13
  • 15.05 piątek (godz.9,00) Wrocław ( filia WRD) – ul. Długosza 60
     

Kolejne lokalizacje w przygotowaniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!