Show Car już w trasie

, 25 lutego 2015, 8:51

Za nami pierwszy tydzień programu bezpłatnych szkoleń Show Car, realizowanych przez Inter Cars SA we współpracy z czołowymi dostawcami części zamiennych.

W dniach 17-20 lutego 2015 r., widowiskowy Freightliner Coronado był obecny w Białymstoku.

Show Car zatrzymał się w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku, dzięki czemu w szkoleniach wzięli udział nie tylko klienci Inter Cars, ale także uczniowie kształcący się w zawodzie mechanika. 
Podczas czterech dni szkoleń, poruszono tematy związane z naprawami nowoczesnych układów hamulcowych, diagnostyką samochodową oraz czujnikami i elementami wykonawczymi w benzynowych układach wtryskowych firmy Bosch. Uczestnicy szkolenia poznali także możliwości nowego IC Katalogu Online. Odbyło się także szkolenie produktowo – techniczne dotyczące układu wtryskowego Common Rail, realizowane przez firmę Lauber.

We wtorek 24 lutego, Show Car rozpoczął szkolenia w Suwałkach, a w dniach 3-6 marca będzie go można spotkać w Ełku.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lutego
Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lutego

Druga połowa lutego to ponad 30 okazji do poszerzenie swojej wiedzy na temat układów Common Rail, systemu TPMS, automatycznych skrzyń biegów, układów oczyszczania spalin, układów rozrządu, układów klimatyzacji, zarządzania serwisem, komunikacji w warsztacie i wiele innych. Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lutego Grupa Filialna Temat Firma szkoląca Data/Godzina Cena Adres Koordynator/kontakt Grupa Piekary Zarządzanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

ja, 2 marca 2015, 15:28 0 0

Objazdowy cyrk dla leszczy.

Odpowiedz