Nowe terminy szkoleń technicznych ContiTech

, 15 stycznia 2015, 16:16

ContiTech Polska organizuje kolejną turę specjalistycznych szkoleń technicznych, realizowanych na terenie całej Polski. Szkolenia dzielą się na teoretyczne, adresowane nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową, a także techniczno-praktyczne, adresowane przede wszystkim do mechaników samochodowych.

Pierwszym rodzajem są szkolenia teoretyczne, adresowane nie tylko do mechaników, ale również do wszystkich zainteresowanych techniką samochodową. Obejmują one  aspekty związane z napędami pasowymi, problemami występującymi przy wymianie pasków, ich przyczynami oraz sposobami postępowania w takich przypadkach, a także  zagadnienia odpowiedzialności prawnej i reklamacji. Tego typu spotkania są bezpłatne. Najbliższe odbędą się w Rzeszowie 5.03.2015 i Mysłowicach 13.03.2015.

Drugim rodzajem są specjalistyczne szkolenia techniczno-praktyczne, adresowane przede wszystkim do mechaników samochodowych. Program całodziennego szkolenia praktycznego umożliwia, dzięki samodzielnemu treningowi, nie tylko pogłębienie wiedzy mechaników samochodowych, ale również wskazuje na codzienne problemy w pracy z elementami napędu paskowego. Grupy liczą maksymalnie do 12 osób, koszt uczestnictwa to 350 zł netto/os. W najbliższym czasie szkolenia praktyczne odbędą się w:

  • Komornikach 3.02.2015;
  • Tychach 6.02.2015;
  • Nowym Targu 17.02.2015.
     

Po szkoleniach każdy z uczestników otrzymuje certyfikat uczestnictwa.

Kontakt: Roman Boluk tel. 662 131 171, mail: r.boluk@contitech.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!