Szkolenia Świstowski SA w marcu i kwietniu

, 21 lutego 2014, 13:38

Świstowski SA zaprasza chętnych do udziału w kursach, które odbędą się w centrum szkoleń firmy. Szkolenia przeprowadzane są z dużym naciskiem na zajęcia warsztatowe.

Szkolenia kierowane są do:

  • profesjonalistów chcących usystematyzować i odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności. Istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursantów, skoncentrowanie się na zagadnieniach szczególnie dla nich interesujących, na przykład opony typu Run-Flat lub ciężarowe.
  • właścicieli warsztatów ogumienia, pragnących wykwalifikować swoją kadrę. W tym przypadku możliwe jest zorganizowanie szkolenia w warsztacie klienta, co eliminuje konieczność wyjazdu grupowego i wynikających z tego kosztów.
  • osób, które planują założyć własny serwis ogumienia, chcących zdobyć podstawowe umiejętności. Przekazywana im jest podstawowa wiedza i umiejętności, wystarczające dla rozpoczęcia funkcjonowania warsztatu. Firma służy również doradztwem w zakresie niezbędnego wyposażenia. Istotnym atutem jest fakt, że zaświadczenia o ukończeniu szkolenia respektowane są przez Urząd Pracy przy udzielaniu dotacji na rozpoczęcie własnej działalności.

 

Najbliższe terminy szkoleń:

  • 06-07.03.2014
  • 20-21.03.2014
  • 03-04.04.2013
  • 17-18.04.2013

 

Kontakt w sprawie szkoleń: kurs.wulkanizacji@swistowski.pl, infolinia: 56 6485452
Program szkolenia oraz formularz online są dostępne pod adresem: www.kurswulkanizacji.pl

Firma Świstowski SA znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, respektowanych przez Urzędy Pracy, dzięki czemu certyfikat ukończenia jej szkolenia jest ważnym dokumentem, niezbędnym we wnioskach o dotacje z UP. Kursantom zamiejscowym firma udostępnia pokoje gościnne, dzięki czemu mogą zaoszczędzić na kosztach hotelu. Do dyspozycji gości pozostają łazienki i kuchnia.

Dowiedz się więcej

Najczęściej popełniane błędy przy naprawie ogumienia
Najczęściej popełniane błędy przy naprawie ogumienia

Zawód wulkanizatora jest rzemiosłem jak każde inne, o ściśle określonych regułach postępowania, od początku do końca. Dla tej specyficznej dziedziny zostały określone konkretne procedury, normy czy też procesy technologiczne, których nie należy lekceważyć. Jeśli omijamy procedury lub je bagatelizujemy, narażamy naszych klientów na ryzyko. W wielu przypadkach przyzwyczailiśmy się do działania „na skróty”, które niejednokrotnie […]

Szkolenia Świstowski SA w kwietniu i maju
Szkolenia Świstowski SA w kwietniu i maju

Świstowski SA zaprasza chętnych do udziału w kursach, które odbędą się w centrum szkoleń firmy. Szkolenia przeprowadzane są z naciskiem na zajęcia warsztatowe. Szkolenia kierowane są do: profesjonalistów chcących usystematyzować i odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności. Istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursantów, skoncentrowanie się na zagadnieniach szczególnie dla nich interesujących, na przykład opony […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!