Kwietniowy protest właścicieli stacji kontroli pojazdów. Tego dnia nie będzie przeglądów.

12 kwietnia 2023, 10:52

Właściciele warszawskich stacji kontroli pojazdów powzięli decyzję o zorganizowaniu protestu. W dniu jego odbywania się, badania techniczne nie będą wykonywane. Powodem strajku jest oczywiście wieloletni brak waloryzacji stawek za badania.

Protest SKPProtest środowiska SKP odbędzie się 26 kwietnia (środa). Organizatorzy protestu zachęcają stacje, które chciałyby wesprzeć inicjatywę do udziału, a także przeprowadzenia przeglądu i konserwacji łącza internetowego oraz sieci komputerowej w dniach 24 i 25 kwietnia. Z tego powodu w tych dniach badania techniczne trzeba będzie robić w trybie awaryjnym. Następnie wszyscy prześlą dane z trybu awaryjnego w środę 26 kwietnia o godz. 12.00.

Na stronie internetowej Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP) dostępne są plakaty strajkowe, które można pobrać, wydrukować i wywiesić na stacjach. Wydrukowane już plakaty można odebrać w biurze Izby (bezpłatnie dla jej członków).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 kwietnia 2023, 19:19 0 0

Popieram strajk.

Odpowiedz