Pierwsze na rynku części do układów hamulcowych od Delphi

29 listopada 2023, 23:59

Delphi dynamicznie rozszerza swoje linie produktowe, opracowując nowe komponenty, dopracowując rozwiązania i tworząc produkty do nowych modeli pojazdów. Wzrost ten jest najbardziej widoczny w przypadku części dedykowanych do układu hamulcowego.

Co roku Delphi wprowadza średnio 300 nowych części hamulcowych na rynek, w tym klocki do najnowszych modeli samochodów elektrycznych jak np. Polestar 2 czy Kia EV6. W 2023 roku marka dodatkowo przyspieszyła prace nad wprowadzaniem nowości. Jeszcze przed końcem bieżącego roku będą dostępne kolejne, nowe części. Nowe produkty zapewnią wysokie osiągi, przekraczając potrzeby zarówno pojazdu, jak i jego właściciela.

PIERWSZE NA RYNKU

Dzięki programowi F2M („First-to_market”), marka Delphi może jako pierwsza dostarczać warsztatom części do hamulców. Co roku Delphi wprowadza na rynek około 20 numerów referencyjnych, , w szczególności dedykowanych do układów hamulcowych nowych pojazdów, takich jak samochody elektryczne (ang. „EV”).

Częstotliwość i szybkość, z jaką Delphi dostarcza te najnowocześniejsze części, przynosi warsztatom dwie podstawowe korzyści.

Po pierwsze, warsztaty będą w stanie zapewnić klientowi to, czego potrzebuje, bez zbędnej zwłoki. Według danych TecAlliance, gama klocków hamulcowych Delphi obejmuje 99,5% pojazdów jeżdżących po europejskich drogach. Gdy tylko takie pojazdy pojawią się w warsztatach, mechanicy nie będą musieli szukać części u innych źródeł.

Po drugie, program F2M od Delphi otwiera nowe możliwości generowania przychodów. Klienci aktywnie poszukują warsztatów oferujących części zamienne spełniające ich specyficzne potrzeby. Warsztat mając dostęp do pierwszych na rynku klocków oraz tarcz hamulcowych, może zapewnić klientom części o jakości OE, które doskonale współpracują z oryginalnymi komponentami każdego pojazdu. Jakość części zamiennych Delphi pomoże warsztatom zyskać reputację oferujących najnowszą technologię hamowania.

PRZYKŁADY PIERWSZYCH NA RYNKU CZĘŚCI HAMULCOWYCH

W 2023 roku Delphi wprowadziło ponad 20 pierwszych na rynku części do układów hamulcowych. Obejmują one najnowocześniejsze części do pojazdów o wysokich osiągach, takich jak BMW serii M, oraz komponenty do znanych modeli, takich jak Mercedesy klasy C. Nowe części są przeznaczone również do marek Tesla, Renault, Nissan, Jeep, Toyota, Honda, pojazdów z grupy Volkswagen oraz wielu innych samochodów poruszających się po europejskich drogach.

Rozszerzenie asortymentu hamulcowego Delphi obejmuje dodatkowo klocki do pojazdów elektrycznych. Te premiery zapewniają wczesny dostęp do dużej bazy klientów. Obejmują one 2,7 miliona pojazdów w Europie. Oprócz części hamulcowych do pojazdów elektrycznych takich jak Audi Q4 e-Tron, Delphi oferuje wczesny dostęp do specjalistycznych klocków hamulcowych do pojazdów takich jak Ford Mustang Mach-E, Polestar 2 oraz Hyundai Ioniq 5 i 6.

Oferta Delphi pomaga warsztatom sprostać potrzebom rosnącej liczby kierowców przesiadających się na pojazdy elektryczne. Kierowcy pojazdów elektrycznych mogą mieć trudności ze znalezieniem mechaników dysponujących potrzebnymi im częściami. Dzięki tym zaawansowanym technologicznie, pierwszym na rynku produktom możesz przyciągnąć właścicieli pojazdów elektrycznych i zdobyć stałych klientów przed wszystkimi innymi.

OBSERWUJ DELPHI I NIE PRZEGAP PIERWSZYCH NA RYNKU HAMULCÓW

Marka Delphi zadbała o to, aby można było bezproblemowo śledzić najnowsze informacje na temat oferty hamulcowej, pierwszych na rynku nowości oraz zdobyć niezbędną wiedzę na temat montażu.

Części hamulcowe F2M oferowane przez Delphi można łatwo znaleźć w katalogu TecDoc lub korzystając z katalogu online na stronie www.delphiautoparts.com.

Delphi dysponuje również internetową bazą wiedzy, dzięki której mechanicy mogą poznać nowe rozwiązania i gdzie mogą znaleźć dokładne filmy instruktażowe.

Dodatkowo wszystkie komunikaty i informacje można znaleźć na kanałach Delphi w mediach społecznościowych.

Obserwuj Delphi, aby dowiedzieć się więcej o kolejnych hamulcach wchodzących na rynek.

Artykuł sponsorowany Delphi Technologies

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!