Mianowano nowego dyrektora generalnego Castrol Europe

17 października 2023, 14:49

Na początku bieżącego roku dotychczasowy dyrektor generalny Castrol Europe ogłosił swoje odejście na emeryturę. W związku z tym centrala Castrol wybrała nową osobę, która zajmie stanowisko Omera Dormena. 

fot. unsplash.com

Nowy dyrektor generalny Castrol Europe

Nowym dyrektorem generalnym Castrol Europe mianowana została Vesna Di Tommaso. W ciągu ostatnich 22 lat Vesna zajmowała kilka stanowisk kierowniczych w bp i Castrol. Ostatnio pełniła funkcję wiceprezesa bp ds. dostaw, Midstream i B2B w regionie Azji
i Pacyfiku, z siedzibą w Australii. Wcześniej pracowała w Londynie, gdzie współpracowała
z oddziałem bp Fuels Europe & South Africa. Ma bogate doświadczenie w zaopatrzeniu
i logistyce, współpracowała także z pionem handlowym i wysyłki bp w Singapurze.

Nominacja Vesny zbiega się z wprowadzanym w Europie odświeżeniem marki Castrol, które będzie wdrażane na całym świecie do roku 2024. Ta nowa odsłona będzie także widoczna na opakowaniach produktów Castrol. Obejmie również programy partnerskie, oznakowanie zewnętrzne, marketing online i offline oraz globalne akcje sponsorskie. Odświeżenie wizerunku marki ma na celu lepsze odzwierciedlenie wyjątkowej pozycji firmy Castrol na rynku oraz możliwości, jakie dostrzega w kontekście zaspokajania zmieniających się potrzeb klientów.

 – Vesna wnosi bogate doświadczenie, aby poprowadzić Castrol Europe w tym ekscytującym okresie wzrostu i zmian, gdy odkrywamy nowe możliwości dla naszej podstawowej działalności w zakresie środków smarnych. Rozszerzamy ją na nowe obszary, takie jak gospodarka cieplna w centrach danych oraz dostarczamy dodatkowych korzyści klientom. Bazując na doświadczeniu w kierowaniu zespołami na stanowiskach operacyjnych, strategicznych i transformacyjnych, pasja Vesny do przewodzenia i rozwijania oraz budowania silnych ludzkich relacji, a także jej integrującego i opartego na współpracy przywództwa, przyniesie niewątpliwe korzyści dla biznesu – powiedziała Michelle Jou, dyrektor generalna Castrol.

 – Castrol cieszy się bezkonkurencyjną reputacją w motoryzacyjnej obsłudze posprzedażnej w całej Europie i nieustannie wprowadza innowacje w swoich produktach i usługach w okresie doniosłych zmian dla tej branży. Cieszę się, że mogę dołączyć do tak pełnego pasji zespołu, gdy w całej Europie wdrażamy naszą odświeżoną markę, co pomaga nam zarówno utrwalać kontakty z długoletnimi klientami, jak i nawiązywać je z nowymi odbiorcami, w miarę, jak dostosowują się do nowych wyzwań technologicznych
i handlowych. – dodaje Vesna Di Tommaso.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kot, 17 października 2023, 19:36 2 0

Zamiast zmieniać prezesów i dyrektorów to niech wreszcie wprowadzą wyszukiwanie oleju po nr vin !

Odpowiedz