Nowa filia Auto Partner SA w Łomiankach

6 września 2023, 15:29

Auto Partner SA w dniu 30 sierpnia 2023 r. uruchomił nową filię w Łomiankach (województwo mazowieckie). Jest to 114. filia w Polsce oraz pierwsza otwarta w tym roku.

Grupa stale zwiększa skalę działania m.in. poprzez umacnianie sieci dystrybucji i obecności na 30 rynkach działalności, rozwój oferty produktowej. Sieć sprzedaży Auto Partner SA pokrywa wszystkie województwa w Polsce. Dalsze zagęszczanie sieci filii w kraju umożliwi dotarcie do jeszcze większej liczby klientów w szybkim czasie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

marża, 7 września 2023, 8:00 1 0

Land też się tam zainstalował w nowej lokalizacji, cars z czosnowa więc wojna na to kto da taniej start :D
aaa... jeszcze hart w byłym bhmd LOL.

Odpowiedz

lslx, 7 września 2023, 11:24 1 -2

Płacz o marżę i rzewne wspomnienia, że w latach 90 to było czas start! Z drugiej strony zadowolenie klientów, mogących kupić w dobrej cenie, mogących wybrać co i gdzie...

Odpowiedz

ASR1, 7 września 2023, 14:53 0 -2

Dziś handlowcy prześcigają się tylko o to kto da taniej.

Odpowiedz

PRL żyje, 7 września 2023, 19:36 3 -6

I bardzo dobrze. Ma być rynek warsztatu i mechanika, a nie handlarzy i pośredników żerujących na tych, którzy tak naprawdę napędzają tą branżę - mechanikach. To warsztat ma mieć możliwość decydowania i wyboru. Warsztat ma mieć możliwość kupowania w dobrej cenie, z dogodną dostawą a nie bycia uzależnionym od łaskawego dobrodzieja pasącego się na marży. Konkurencja, wolny rynek. Oby tak dalej

Odpowiedz