9. edycja AP EXPERT w Auto Partner SA. Zapowiadają się niezłe emocje!

27 kwietnia 2022, 23:59

Wyczekiwana i lubiana przez klientów promocja AP EXPERT 2022 już trwa! Akcja organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiego grona partnerów ruszyła 1 marca. Tym samym codziennością wielu klientów warsztatowych stało się zdobywanie punktów i walka o udział w Wielkim Finale, by później zdobyć tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Stawka jest wysoka – w tym roku pula nagród wynosi 850 tysięcy złotych!

Przede wszystkim promocja wiedzy

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, promująca wiedzę i profesjonalizm zawodowy. W przeciągu ośmiu edycji, z działania początkowo dla kilkuset uczestników, zyskała dużą popularność i stała się rozpoznawalną akcją promującą dobre praktyki w warsztatach oraz stałe poszerzanie wiedzy wśród mechaników.

Celem AP EXPERT jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a zwłaszcza tego, który zdobędzie miano „Wybitny Wśród Ekspertów”. AP EXPERT to także jedna z ulubionych promocji klientów Auto Partner SA, dlatego też i w tym roku przygotowano nie lada wyzwania. Co jednak najważniejsze – po dwóch latach pandemicznych ograniczeń Finał Teoretyczny zostanie przeprowadzony już stacjonarnie w trakcie eventu finałowego. Wydarzeniu będą towarzyszyć również targi dostawców, wyjątkowe atrakcje terenowe i wieczorna uroczysta gala!

Droga do Wielkiego Finału

Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które trwają sześć miesięcy, tj. od 1 marca do 31 sierpnia 2022 roku. Droga do Wielkiego Finału nie może być łatwa – na uczestników promocji czeka pięć eliminacyjnych testów wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, dzięki którym zdobywają cenne punkty. Każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić minimum trzy testy wiedzy – pierwszy opublikowano już na początku kwietnia. Kolejne punkty uczestnicy zyskują za zakupy wybranego asortymentu partnerów akcji. Całość dopełniają dodatkowe punkty (liczone podwójnie) zebrane w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

W tej edycji, wzorem ubiegłego roku, klienci zarejestrowani w promocji zostali podzieleni na 3 grupy obrotowe (A, B i C) i na podstawie obrotów walczą o miejsce w rankingu w swojej grupie. Z każdej grupy do Wielkiego Finału awansuje inna liczba uczestników – łącznie 150 osób – dzięki temu szansę na awans mają również nieduzi klienci. Co ważne, każda grupa ma swoje minimum zakupowe do zrealizowania, a brak realizacji uniemożliwia awans do finału.

Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału, czyli drugiego etapu promocji, czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Dużego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody!

Stawka wysoka – nagrody czekają!

Cała promocja zakończy się 31 sierpnia 2022 r. Zwieńczy ją Wielki Finał połączony z niesamowitym eventem, który odbędzie się w dniach 9-11 września w luksusowym hotelu u podnóża Tatr – Nosalowym Dworze w Zakopanem.

Resort składa się z czterech obiektów – każdy z nich jest wyjątkowy, unikalny w wystroju, ale łączy je architektoniczny styl inspirowany stylem najlepszych alpejskich kurortów o unikatowej wartości marki, który przejawia się na każdym kroku i w każdym aspekcie pobytu. To wszystko uzupełnia wyśmienita kuchnia oraz znakomita lokalizacja tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym.

Nosalowy Dwór to przestrzeń, w której tworzą się emocje, a tych z pewnością nie zabraknie podczas finałowych zmagań. W piątkowe popołudnie 150 osób sprawdzi swoją wiedzę w teście teoretycznym, z którego zostanie wyłoniona najlepsza dziesiątka. Na nich będzie czekać Duży oraz Mały Finał Praktyczny. Jakie zadania przygotujemy w tym roku? O tym przekonamy się na miejscu.

Wysiłek będzie nagrodzony, bowiem tegoroczna pula nagród wynosi aż 850 tysięcy złotych! Na najlepszego mechanika czeka prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM wraz z pakietem ubezpieczenia. Jakie nagrody przygotowaliśmy dla pozostałych dziewięciu finalistów?

Duży Finał:

  1. motocykl Honda CB125R oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
  2. elektryczny skuter Barton E-MAX One Li-ion oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
  3. rower elektryczny EcoBike X-City Coffee 19″ oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto,
  4. hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC910.2 oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto.

Mały Finał:

  1. rabat transakcyjny AP o wartości 25 000zł brutto,
  2. rabat transakcyjny AP o wartości 20 000zł brutto,
  3. rabat transakcyjny AP o wartości 15 000zł brutto,
  4. rabat transakcyjny AP o wartości 10 000zł brutto,
  5. rabat transakcyjny AP o wartości 5 000zł brutto.

Zaloguj się na platformie www.apexpert.pl już dziś i stań do walki o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów! Regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie promocji.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.

Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.

Patronat medialny: MotoFocus.

Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!