Niepowtarzalna okazja zdobycia kalendarza Pirelli 2005

5 stycznia 2005, 0:00

W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, podczas XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można zdobyć słynny na świecie kalendarz – Kalendarz Pirelli 2005. Podczas polskiej premiery 8 grudnia 2004 Kalendarz otrzymali wybitni przedstawiciele świata kultury, sztuki, muzyki i sportu. Teraz może otrzymać go także zwycięzca licytacji. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kalendarz Pirelli stanowi integralną część strategii komunikacji Pirelli. Porównywany jest zarówno ze spektakularnymi kampaniami reklamowymi, jak i z niecodziennymi inicjatywami kulturalnymi.
Stworzony na początku lat 60-tych, „The Cal”- bo tak często bywa określany, jest jednym z najbardziej oczekiwanych corocznych wydarzeń w świecie fotografii i mody. Nigdy nie jest na sprzedaż, przedstawia zmieniające się kanony fotografii, stylu bycia, mody, piękna i erotyki.
Zdjęcia do najnowszego Kalendarza Pirelli wykonał sławny fotograf – Patrick Demarchelier,
a pozowały mu znane modelki świat- m.in. Naomi Campbell, która już po raz trzeci pojawia się na kartach Kalendarza.
Kalendarz 2005 zawiera w sobie także swoistą niespodziankę – koncern Pirelli zdecydował, że tradycyjne 13 kart kalendarza to zbyt mało, aby przedstawić piękno kobiecego ciała i edycja kalendarza na rok 2005 składa się z aż 22 kart.
W aukcji już można wziąć udział na stronach www.aukcje.wosp.org.pl.
Więcej informacji o kalendarzu: www.pirelli.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!