Plany rozwoju Q-Service Moto

, 11 lutego 2013, 8:38

Inter Cars SA pracuje nad rozwojem sieci warsztatów motocyklowych Q-Service Moto. Od początku roku opiekę nad tym projektem objął Dział Sieci Serwisowych dystrybutora.

Q-service motoDo tej pory za sieć Q-Service Moto odpowiedzialny był Dział Motocykli Inter Cars. Zmiana w sposobie organizacji pozwoli usprawnić dalszy rozwój tego projektu.

Od 1 stycznia 2013r. wszelkich niezbędnych informacji na temat funkcjonowania sieci oraz warunków uczestnictwa udzielają pracownicy Działu Sieci Serwisowych w którego skład wchodzą:

  • Tomasz Ładosz
    Kierownik Działu Szkoleń i Obsługi Klientów Kluczowych, tel.: 665 391 180
  • Marta Ciesielska
    Z-ca Kierownika ds. Sieci Własnych, tel.: 608 306 813
  • Artur Marek
    Specjalista ds. Sieci Warsztatowych, tel.: 669 970 093

 

Warsztaty motocyklowe zainteresowane przystąpieniem do sieci od teraz powinny kontaktować się z wymienionymi powyżej osobami.

Cel: atrakcyjna alternatywa wobec ASO

W odróżnieniu od rynku napraw samochodowych, który jest zdominowany przez warsztaty niezależne, w przypadku napraw i usług serwisowych motocykli, stosunkowo dużą popularnością cieszą się serwisy autoryzowane. Oznacza to, że warsztaty niezależne, konkurując z ASO mają w tym obszarze duże pole do rozwoju.

To trudne zadanie, niezależnym warsztatom motocyklowym chce ułatwić Inter Cars, proponując uczestnictwo w Q-Service Moto. Dla użytkowników motocykli, warsztaty zrzeszone w tej sieci
z założenia mają być atrakcyjną alternatywą dla profesjonalnych i dobrze wyposażonych warsztatów autoryzowanych.

Uczestnictwo bez utraty niezależności

Inter Cars SA stale poszerza swoją ofertę części i akcesoriów motocyklowych, a także narzędzi
i wyposażenia warsztatowego niezbędnego do naprawy jednośladów.Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować swoim partnerom atrakcyjne warunki współpracy. Ponadto w tym roku do programu szkoleń technicznych Inter Cars wprowadzono również pierwsze szkolenia techniczne dla warsztatów motocyklowych.

Podobnie jak w przypadku pozostałych sieci Q-Service, warsztaty motocyklowe decydujące się na przystąpienie do Q-Service Moto mogą liczyć na szereg korzyści, jednocześnie zachowując własną tożsamość, ponieważ nazwa firmy i nazwisko właściciela pozostają na pierwszym miejscu.

Dobrą okazją do lepszego poznania sieci motocyklowej Inter Cars będzie V Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów (1-3 marca 2013r. w Warszawie), gdzie Q-Service Moto zaprezentuje swoje stoisko. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć również na stronie www.qservicemoto.pl oraz na profilu na Facebooku – www.facebook.com/QServiceMoto.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!