Nowe opony motocyklowe w ofercie Bridgestone

13 października 2021, 12:29

Bridgestone ogłasza wprowadzenie na rynek motocyklowy swojej najnowszej opony typu adventure on-road – Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41.

Opona o terenowym charakterze oferuje odpowiednie osiągi na suchej nawierzchni oraz trakcję, przyczepność i hamowanie na mokrym podłożu, zapewniając bezpieczną i komfortową podróż w każdych warunkach pogodowych.

Nowy wzór Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 o off-roadowym wyglądzie posiada specjalnie zaprojektowany układ bieżników, który ma na celu poprawę odprowadzania wody z opony. Ponadto dzięki zwiększonej średniej objętości rowków i bardziej spójnej budowie w obszarach styku, opona przyczynia się do zwiększenia osiągów motocykla na mokrej nawierzchni. Nowy blokowy wzór opony zmniejsza jej zużycie na barkach, a optymalna konstrukcja opasania zapewnia stabilność. Dwuskładnikowa mieszkania (3LC) zastosowana w tylnej oponie Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 zapewnia jak wysokie osiągi w każdych warunkach pogodowych.

Najnowsza opona Bridgestone typu on-road adventure będzie dostępna od lutego 2022 roku w dziewięciu rozmiarach (4 przednich i 5 tylnych), wszystkie z oznaczeniem M+S. Dzięki takiej ofercie, Battlax Adventure Trail AT41 spełnia wymagania i odpowiada na potrzeby większości motocykli w segmencie adventure.

– Battlax Adventure Trail AT41 to opona on-road, która  wpisuje się w turystyczny charakter motocykla – powiedział Nico Thuy, szef działu motocykli w Bridgestone EMIA. – Motocykle typu adventure to najszybciej rosnący segment sprzedaży wśród motocykli w ciągu ostatnich kilku lat, a nasza najnowsza opona do tego typu pojazdów została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo – w każdych warunkach pogodowych – kierowcom, którzy uwielbiają podróże.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!