Sieć Q Service Castrol otworzyła 400. punkt

30 września 2021, 15:00

Sieć Q Service Castrol rozwija koncept na terenie całego kraju, zrzeszając coraz większą liczbę profesjonalistów w swoich strukturach. Na mapie Polski pojawił się właśnie 400. punkt w barwach tej organizacji.

– Jest nam niezwykle miło ogłosić, że nasza sieć osiągnęła właśnie kolejny kamień milowy. Na mapie Polski mamy obecnie 400 serwisów zrzeszonych pod logiem Q Service Castrol. Oczywiście każdy  z nich traktujemy indywidualnie i dbamy o jego rozwój, ale cieszymy się z tego, że nasza rodzina systematycznie się powiększa. Nie zwalniamy tempa i ustalamy sobie kolejne, ambitne cele – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA.

Oficjalnie sieć Q Service Castrol zainaugurowała swoją działalność w 2019 roku. Obecnie zrzesza 400 serwisów.

– 400 serwisów w sieci to potwierdzenie tego, że nasze działania są dostrzegalne przez kierowców, mechaników, a także producentów części, którzy chętnie dołączają do nas jako nasi partnerzy. To mnóstwo wiedzy, ale również pozytywnej energii, która przekuta w czyny, dostarcza każdej ze stronów wymierne korzyści. Chcemy, żeby serwisy rozwijały się i będziemy robić wszystko, aby im to ułatwiać – dodaje Marta Ciesielska, menadżer za odpowiedzialna rozwój sieci Q Service Castrol.

Rozpoznawalność sieci to zasługa m.in. szeroko zakrojonych kampanii marketingowych, które skierowane są do kierowców. Do ich tworzenia menadżerowie odpowiedzialni za rozwój Q Service Castrol zdecydowali się nawiązać do nomenklatury sportowej i zaprosili znanych siatkarzy: Piotra Gruszkę, Zbigniewa Bartmana oraz Katarzynę Skowrońską. Dodatkowo sieć promuje ambasador Inter Cars, Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie kierowca driftingowy, prowadzący samochód stopą.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!