NRF THE BUBBLE – webinaria techniczne na żywo

31 sierpnia 2021, 22:00

NRF organizuje wydarzenie o nazwie THE BUBBLE. Mając świadomość, że większość osób nie będzie mogła odwiedzić stoiska firmy na targach Automechanika Frankfurt 2021, dlatego organizuje dodatkowe spotkanie, na tydzień przed wydarzeniem we Frankfurcie. Event odbędzie się w dniach 6-9 września w Walencji (Hiszpania), gdzie zgromadzi się międzynarodowa reprezentacja NRF.

NRF Polska postanowiła wyruszyć w drogę aż do Walencji w specjalnie udekorowanych kamperach. Cztery #COOLHOUSEONTHEROAD przejadą przez następujące miejsca: Gdańsk (Polska) -> Brno (Czechy) -> Wiedeń (Austria) -> Zagrzeb (Chorwacja) -> Gorycja (Słowenia) -> Werona (Włochy) -> Cremona (Włochy) -> Genua (Włochy) -> Nicea (Francja) -> Marsylia (Francja) -> Barcelona (Hiszpania) -> Walencja (Hiszpania)

Podczas trwania THE BUBBLE, NRF będzie spotykał się z klientami online. Na spotkania można zapisać się pod poniższym linkiem: https://www.nrf.eu/thebubble. Tam tez dostępny jest pełen harmonogram webinariów technicznych, które przeprowadzane są w 8 językach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

EdwinWaligóra, 1 września 2021, 7:47 1 0

Ciężko jest lekko żyć. :)

Odpowiedz

Anonim, 1 września 2021, 8:08 0 0

A potem pytacie czemu tak drogo. Kampery kosztujo

Odpowiedz