Clarios ulepsza platformę VARTA® Partner Portal

20 sierpnia 2021, 9:12

Clarios przedstawił nową, ulepszoną wersję VARTA® Partner Portal. Jest to rozbudowana platforma dla ekspertów od akumulatorów w warsztatach samochodowych.

VARTA® Partner Portal zawiera informacje, wskazówki, instrukcje i materiały związane z akumulatorami, pozwalające na zwiększanie kompetencji mechaników i zadowolenia klientów. Dostarcza wiedzy na temat akumulatorów w ramach sekcji Battery World Professional, zawiera też Program Testowania Akumulatorów VARTA i pozwala klientom być na bieżąco z ważnymi regionalnymi wiadomościami o wydarzeniach i promocjach marki VARTA®.

Główną zaletą nowego VARTA® Partner Portal jest dostępność wszystkich usług marki VARTA® w jednym miejscu. W wyszukiwarce akumulatorów użytkownicy portalu znajdą wszystkie znane im narzędzia. Niezależnie od tego, czy mechanicy potrzebują znaleźć właściwy akumulator do danego pojazdu, jego dokładną lokalizację czy też szczegółową instrukcję montażu, wyszukiwarka akumulatorów dostarcza im wszelkich wskazówek niezbędnych do wymiany akumulatora. Baza danych obejmuje 99,5% zastosowań, co stanowi ponad 383 miliony zarejestrowanych pojazdów (w tym tych wyposażonych w systemy Start-Stop) i jest stale aktualizowana. Jedną z nowych funkcji jest możliwość sprawdzenia i zapisania wcześniejszych wyszukiwań akumulatorów przez użytkownika.

Battery World Professional to miejsce, gdzie znajdują się materiały i artykuły dotyczące akumulatorów, od wiedzy podstawowej po specjalistyczną. Regionalne wiadomości, wydarzenia i promocje są teraz dostępne również w nowym VARTA® Partner Portal. Na razie w wersji międzynarodowej, ale już niebawem także w języku polskim. Kolejną zaletą nowej platformy jest to, że wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w Programie Testowania Akumulatorów VARTA, są teraz automatycznie rejestrowani w portalu i mogą uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi oraz usług.

Serwisy i właściciele pojazdów stają przed coraz większą liczbą wyzwań związanych z nowymi technologiami i wymaganiami wobec akumulatorów.

– Poprzednia wersja naszego portalu nauczyła nas wiele o tym, czego naprawdę potrzebują serwisy – wyjaśnia Guido Schneider, Vice President Sales Aftermarket Europe w firmie Clarios. – Wyciągnęliśmy wnioski i wszystkie zmiany zostały uwzględnione w nowym VARTA® Partner Portal. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom specjalistyczną wiedzę i wsparcie, którego potrzebują w codziennej działalności. – dodaje Schneider.

Dla nowych użytkowników VARTA® Partner Portal przewidziano specjalną promocję. Jej szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!