Tip-Topol z certyfikatem ISO/TS 16949

13 grudnia 2012, 8:55

Na podstawie przeprowadzonego przez firmę TÜV NORD audytu, firma Tip-Topol potwierdziła zgodność prowadzonych działań z wymaganiami specyfikacji technicznej ISO/TS 16949.

Tip-Topol na pierwszy montaż

Tip TopolISO/TS 16949 to specyfikacja świadcząca o spełnieniu wymagań rynku motoryzacyjnego, stawianych przez odbiorców tzw. pierwszego montażu. Standard ten honorowany jest przez największych producentów samochodowych na świecie.

Odbywający się w dniach 20-23 listopada 2012 r. audyt obejmował swoim działaniem głównie wydział produkcji gumowej oraz wszystkie powiązane z nim procesy.  Spośród tysięcy firm produkujących części zamienne dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce w posiadaniu certyfikatu jest ok. 500 przedsiębiorstw.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Prezentujemy kalendarz Tip-Topolu na 2013 rok
Prezentujemy kalendarz Tip-Topolu na 2013 rok

Nadszedł czas na prezentację kalendarza Tip-Topol na rok 2013 r. Jak zwykle nie brakuje w nim pięknych dziewczyn, które tym razem pozują w warsztatowej scenerii… Zapraszamy do oglądania! W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy zajawkowy film z sesji zdjęciowej do kalendarza Tip-Topol. Teraz pora na pokazanie efektów pracy fotografów i grafików. Aby stać się posiadaczem kalendarza Tip-Topol […]

Texa Konfort K710R w ofercie Tip-Topol
Texa Konfort K710R w ofercie Tip-Topol

Urządzenie Texa Konfort K710R wyróżnia się z całej serii maszyn czarnym kolorem obudowy. Według zapowiedzi firmy Tip-Topol, model ma stać się „czarnym koniem” najbliższego sezonu klimatyzacyjnego 2013. Texa Konfort K710R Atutami urządzenia są nowoczesny design, nietypowa kolorystyka oraz wysoka jakość wykonania. Standardowo model wyposażony jest w drukarkę termiczną, która raportuje wszystkie etapy pracy urządzenia. Baza […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!