Oferta szkoleniowa Gurus Garage

6 sierpnia 2021, 10:51

Kierowcy przesiadają się do coraz nowszych samochodów, których serwisowanie wymaga specjalistycznej wiedzy. Garage Gurus przygotowało ofertę dla mechaników chcących poszerzyć swoją wiedzę.

Szkolenia, wyjazdy na warsztaty edukacyjne i podnoszenie swoich kwalifikacji czasami wydają się poza zasięgiem warsztatów, ponieważ klienci oraz ich usterki w samochodach zawsze są na pierwszym miejscu. Z myślą o zapracowanych, ale ambitnych serwisach powstała bezpłatna platforma szkoleniowa Garage Gurus. Jeśli każdego dnia używasz klocków hamulcowych Ferodo lub części zawieszenia MOOG i chcesz dowiedzieć się więcej o metodach pracy w serwisie, dołącz do szkolenia online organizowanego przez Garage Gurus.

Rozwijaj się w swoim tempie

Czy znalezienie terminu szkolenia idealnego dla wszystkich jest możliwe? Tak i platforma szkoleniowa Garage Gurus jest tego przykładem. Poza tym dla aktywnych uczestników szkoleń jest również bonus. Mobilny trener Garage Gurus może przeprowadzić szkolenie na żywo w wybranym warsztacie.

– Zdajemy sobie sprawę, że 2020 rok zmienił nasze przyzwyczajenia i wiele aktywności zawodowych przeniosło się do sieci. Stworzyliśmy platformę ze szkoleniami online, która odpowiada na wyzwanie każdego przedsiębiorcy: dostępność do wiedzy o dowolnej porze. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy kursu mają dostęp do treściwych i krótkich szkoleń 24 godziny na dobę  przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie online kończy się testem, który można napisać wielokrotnie, jeśli wynik jest niesatysfakcjonujący. Uczestnicy szkolenia otrzymują również specjalny certyfikat. – mówi Adam Gołąbek z Garage Gurus.

Szybka i łatwa rejestracja na szkolenie

Aby zapisać się na szkolenia online wystarczy odwiedzić stronę internetową https://www.drivparts.com/pl-pl/garagegurus/knowledge-center.html i zarejestrować się na szkolenie. Potrzebny jest aktualny adres e-mail, login i hasło. Gdy proces rejestracji zakończy się pomyślnie do dyspozycji oddawane są szkolenia z zakresu podstawy budowy silników. Poza tym szczegółowo omawiane są działy poświęcone układowi hamulcowemu, układowi zapłonowemu, zawieszeniu i układom napędowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!