ZF Aftermarket na targach we Frankfurcie – wydarzenie online

2 sierpnia 2021, 13:40

Po raz pierwszy wiodące na świecie targi techniki motoryzacyjnej Automechanika Frankfurt przybiorą formę wydarzenia hybrydowego. W dniach 14-16 września „Automechanika Digital Plus” odbędzie się we Frankfurcie nad Menem zarówno stacjonarnie, jak również online. ZF Aftermarket spotka się z klientami na platformie internetowej „ZF Aftermarket Live”. Podczas trzydniowego wydarzenia klienci i warsztaty partnerskie zapoznają się z najnowszymi informacjami o firmie oraz najważniejszymi wydarzeniami w branży. Dzięki interaktywnej platformie internetowej odwiedzający będą mogli nawiązywać nowe kontakty i skorzystać z oferty szkoleniowej.

– Dzięki formatowi targów ,,ZF Aftermarket Live’’, będziemy mogli nie tylko podzielić się naszą wizją ekologicznego, zrównoważonego i opartego na danych rynku aftermarketowego jutra, ale także w interaktywny sposób dyskutować z naszymi partnerami o mobilności następnej generacji – podkreśla Philippe Colpron, dyrektor ZF Aftermarket. – Nasi goście będą mieli dostęp do szczegółowych informacji na temat najnowszych produktów, usług i technologii, zaprojektowanych z myślą o wspieraniu transformacji w kierunku pojazdów zelektryfikowanych, autonomicznych i podłączonych do sieci. – Chcemy wykorzystać to trzydniowe spotkanie do podzielenia się specjalistyczną wiedzą; wymienić się pomysłami z naszymi klientami z rynku aftermarketowego i flotowego, jak również przedstawić usługi stanowiące wartość dodaną w działalności naszych klientów – dodaje Philippe Colpron.

Na targach ZF Aftermarket przedstawi najważniejsze założenia swojej strategii „Next Generation Aftermarket” oraz przeprowadzi dyskusje przy okrągłym stole, prezentacje i interaktywne sesje szkoleniowe. Tematyka będzie skupiona na ofercie dla pojazdów elektrycznych i autonomicznych, jak również rozszerzonym portfolio części zamiennych marek ZF, Lemförder, SACHS, TRW, Wabco oraz na cyfrowych rozwiązaniach flotowych (np. Transics).

Podczas targów zostanie również przedstawiona rozszerzona oferta dla rynku pojazdów użytkowych w związku z niedawnym przejęciem przez ZF firmy Wabco.

Nowe usługi w zakresie mobilności

Pojawią się również informacje dotyczące części zamiennych i rozwiązań diagnostycznych, a także autonomicznych pojazdów do lokalnego transportu publicznego typu MAK, czyli tzw. małej kolei automatycznej (ang. people movers). Pojazdy te zawierają komponenty ZF – można o nich mówić w kategoriach transportu przyszłości. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, napędowi elektrycznemu i elektronicznemu monitorowaniu wszystkich podzespołów, people movers są technologicznym wzorem dla całkowicie bezobsługowych pojazdów przyszłości.

Program ZF Aftermarket Live

– Nasza obecność online to znacznie więcej niż wirtualne stoisko targowe. Dzięki ZF Aftermarket Live uruchamiamy nowy kanał cyfrowego transferu wiedzy i nawiązywania kontaktów w ramach globalnego, motoryzacyjnego rynku części zamiennych – uzupełnia dr Holger Hättich, szef działu Customer & Strategy w ZF Aftermarket.

W pierwszym dniu targów (wtorek, 14 września 2021) w centrum uwagi znajdą się najnowsze produkty i usługi dla rynku samochodów osobowych. Dyskusje na żywo i prezentacje będą dotyczyły takich tematów jak e-mobilność, autonomiczna jazda i działania mające na celu zwiększenie zrównoważonego charakteru rynku części zamiennych. Przykłady obejmują produkty ZF Aftermarket – takie jak klocki hamulcowe TRW, które wytwarza się w procesie neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla oraz regenerowane części zamienne. W tym dniu uwaga skupi się również na w pełni autonomicznych pojazdach do przewozu osób, które stanowią wkład ZF w przyjazny dla środowiska i wydajny transport pasażerski w centrach miast.

W środę, 15 września ZF Aftermarket Live skupi się na rynku pojazdów użytkowych. Prelegenci przedstawią megatrendy dotyczące samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. Operatorzy i menadżerowie flot zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami ZF w zakresie monitorowania, tworzenia sieci i telematyki, które umożliwiają lepszą kontrolę floty, zdalną diagnostykę i konserwację zapobiegawczą.

Pod hasłem „Best of Automechanika” w trzecim dniu targów (czwartek 16 września) ZF Aftermarket Live po raz kolejny zajmie się wsparciem warsztatów samochodowych. Właściciele warsztatów i mechanicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniach online dotyczących podstaw technologii wysokiego napięcia, doposażania samochodów użytkowych w systemy wspomagania cofania Tailguard oraz elektrycznego wspomagania kierownicy dla samochodów osobowych. Ukończenie szkoleń zostanie poświadczone certyfikatami.

Ponadto w ramach programu lojalnościowego ZF [pro]Points zostaną zorganizowane konkursy i gry, w których uczestnicy mogą wygrać vouchery członkowskie oraz inne nagrody, takie jak elektryczne rowery.
Poniższy link prowadzi do oferty programowej ZF Aftermarket Live oraz umożliwia rejestrację na szkolenia online na żywo: https://zfaftermarketlive.com/en

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!