Czysto, pewnie, pojemnie

12 grudnia 2012, 12:58

Mata wchłaniająca MULlTITEX firmy MEWA absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach i na stanowiskach pracy w zakładach produkcyjnych, do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw i konserwacji, jak również w otoczeniu maszyn i urządzeń.

„Miska olejowa“ wielkości dużej chusty stanowi perfekcyjne rozwiązanie, nadające się do zastosowania we wszystkich branżach, gdzie powstają wycieki cieczy w postaci oleju czy wody. Mata MEWA MULTITEX chroni w sposób optymalny maszyny, stanowisko pracy i posadzkę przed zabrudzeniami i działaniem cieczy będących substancjami niebezpiecznymi.

Tekstylna mata wchłaniająca waży 600 g, ma rozmiary 60 cm na 90 cm i jest w stanie wchłonąć od 2,5 l do 3,0 l cieczy. Oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące oraz ługi gromadzone są w rdzeniu ssącym. Kilka mat, ułożonych jedna obok drugiej, pozwala w niezawodny sposób zabezpieczyć także większą powierzchnię.

Mata MEWA MULTITEX jest produktem tekstylnym przeznaczonym do wielokrotnego zastosowania. Mata jest prana, co pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. Stanowi to ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów i przedsiębiorstw, które chcą uniknąć niebezpiecznych odpadów i nakładów związanych z ich usuwaniem. Maty MEWA MULTITEX nie są odpadami w rozumieniu ustawy o odpadach, albowiem zabrudzone maty, w odstępach czasowych ustalonych w umowie z klientem, odbierane są przez firmę MEWA, która pierze je w sposób ekologiczny, po czym maty ponownie wracają do klienta.
 

MEWA Textil-Management

Firma MEWA posiada 42 placówki w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 489 mln euro. Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.

www.mewa-service.pl

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę MEWA Textil-Service

Dowiedz się więcej

System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA
System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA

Firma MEWA oferuje autorski system tekstyliów wielokrotnego użytku. Jest on oparty na zasadzie kompletnego serwisu, polegającego na dostarczaniu czyściwa, odbieraniu go, praniu i ponownym dostarczaniu do klienta. Czyściwa wielokrotnego użytku od MEWA System tekstyliów wielokrotnego użytku pomaga utrzymać lub poprawić przepływ pracy, wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia muszą być regularnie czyszczone lub gdzie trzeba […]

Czyściwa i artykuły bhp MEWA do wielu zastosowań
Czyściwa i artykuły bhp MEWA do wielu zastosowań

Od początku roku 2013 firma MEWA włączyła do swojej oferty szeroki asortyment artykułów bhp własnej marki Korsar. Są to rękawice oraz obuwie ochronne, przeznaczone do różnych zastosowań, także do codziennej pracy w warsztacie. Nowości MEWA Produkty marki Korsar są przeznaczone do różnych zastosowań, zarówno w codziennej pracy w warsztacie lub na stanowisku obróbki, jak też […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!