Inter Cars S.A. wszedł na rynek czeski

1 grudnia 2004, 0:00

Jednym z podstawowych elementów planów na przyszłość firmy Inter Cars S.A. jest poszerzenie działalności w państwach Europy Środkowej i Wschodniej. Tę wizję przyszłości Inter Cars S.A. potwierdził już kilka dni po majowym rozszerzeniu Unii Europejskiej.
2 czerwca bieżącego roku w Czechach założono spółkę Inter Cars Ceska Republika. Misją tej spółki jest stworzenie sieci dystrybucyjnej w Republice Czeskiej, w której będą sprzedawane produkty z oferty Inter Cars S.A.
Skład menadżerski:
Tomas Kamil – Dyrektor Wykonawczy – Przedstawiciel spółki
Martin Havlik – Dyrektor handlowy – Przedstawiciel spółki
Michal Sadecky – Manager ds. PM i marketingu
Na siedzibę centrali wybrano biuro w centrum handlowym w Pradze.
Działania na rynku czeskim powiązane będą z rozwojem koncepcji warsztatowej, sprzedaży części zamiennych do ciężarówek i sprzedaży opon, co między innymi wymaga także dobrych specjalistów.
Pierwsze oddziały otwarte do końca bieżącego roku oferować będą klientom pełny asortyment części do pojazdów osobowych, ciężarowych oraz opony. Od momentu otwarcia nasze filie będą dysponować czeską wersją Katalogu IC.
Oddziały:
Pierwsza filia o powierzchni prawie 2000m2 została otwarta 15 listopada w Zlinie. Oddział dysponujący 150m2 salonem sprzedaży będzie oferował części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych oraz opon. Filia ta będzie największym centrum handlowym motoryzacji w Czechach.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!