Tarcze i klocki hamulcowe Textar do nowych modeli samochodów

21 lipca 2021, 9:27

Oferta Textar rozszerza się o kolejne produkty do najnowszych modeli samochodów osobowych. Z elementów układu hamulcowego marki Textar mogą korzystać między innymi posiadacze miejskiego Opla Corsy, luksusowego BMW 7, ale także dostawczego Forda Transita. W ostatnich tygodniach asortyment Textar powiększył się o części do ośmiu modeli samochodów.

W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”.

Producenci samochodów bezustannie modernizują swoje auta, oferując coraz nowsze, bardziej zaawansowane wersje znanych modeli. Tempo rozwoju utrzymuje również Textar, który opracował i wprowadził do asortymentu tarcze hamulcowe do czterech popularnych pojazdów osobowych. Są to: odświeżona Mazda CX-30, drugi najchętniej wybierany model marki w Polsce; Citroen C4, który w najnowszym wydaniu zadebiutował w zeszłym roku; miejski crossover Peugeota – 2008, który w ubiegłym roku przeszedł całkowitą modernizację, a także Opel Corsa szóstej już generacji.

Textar mocno akcentuje swoją obecność również w segmencie samochodów luksusowych i SUV-ów. Oferta klocków hamulcowych poszerzyła się o części do nowego BMW 7, które zadebiutowało w 2020 roku, nowego Porsche Macana, a także do nowego Hyundaia Santa Fe, który został zaprezentowany w Polsce we wrześniu ubiegłego roku.

Jednocześnie rozszerza się oferta Textar do pojazdów użytkowych. Firma była pierwszą, która wprowadziła na rynek samochodowych części zamiennych tarcze hamulcowe do nowego Forda Transita.

Tarcze hamulcowe:

  • Mazda CX-30 – numer części: 92326203
  • Citroen C4 – numer części: 92325903
  • Peugeot 2008 – numer części: 92325903
  • Opel Corsa – numer części: 92325903
  • Ford Transit – numer części: 92326003

Klocki hamulcowe:

  • BMW 7 – numer części: 2567501
  • Porsche Macan – numer części: 2152401
  • Hyundai Santa Fe – numer części: 2614201

Wszystkie nowości, a także dotychczasowe produkty z oferty Textar można znaleźć w katalogu online BrakeBook oraz aplikacji mobilnej BrakeBook.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!